iSmart – חנות האפל שלכם - 0404
+
iSmart – חנות האפל שלכם

iSmart – חנות האפל שלכם

לאבותינו לא הייתה הפריווילגיה שיש לנו היום בבחירת המכשירים הטכנולוגיים. אנחנו יכולים לבחור במכשיר הסלולרי הקטן כדי להשתמש בו כטלפון רגיל ועל הדרך להעביר את הזמן במשחק מהנה באפליקציה, או במחשב לוח גדול יותר שאפשר לקחת לפגישות עסקיות ולתעד שיחות חשובות. חברת אפל ידוע במכשירים המגוונים שלה והראשונה שהתבלטה במכשיר הסלולרי הקטן המסוגל לתפקד כמו מחשב, הלוא הוא אייפון. המכשירים של אפל ידועים בביצועים החזקים שלהם ובחיי סוללה ארוכים.

מה אפשר למצוא בחנות של אפל

אם תכנסו פעם לאחת החנויות המוכרות את מוצריה של אפל בארץ, כדוגמת רשת  iSmart תגלו עולם ומלואו. המכשירים הנוצצים הבולטים בשלל הצורות והצבעים לא יתנו לכם לצאת מהחנות. כדי להתמצא בתוך חנות אפל תצטרכו לקרוא לאחד מנציגי השירות שלכם, אשר יוכל לסייע לכם בבחירת המכשיר המתאים למטרותיכם. נוסף על כך, גם אם אין באפשרותכם להגיע אל החנות כדי לבחור מוצר ולאסוף אותו, ניתן להזמין את המכשיר המבוקש באינטרנט ולקבל אותו תוך זמן קצר.

אז מה יכולה להציע לכם חנות סטנדרטית המוכרת מוצרי אפל? אלה כמה מבין המוצרים המבוקשים והבולטים:

אייפון 8 – קטן אבל חזק: משתמשים לא מעטים מעדיפים לרכוש מכשירי אייפון בזכות מערכת ההפעלה המאובטחת שלהם. הסוד של אפל הוא שבניגוד למערכת ההפעלה אנדרואיד הפועלת על קוד פתוח, המערכת שעליה פועל כל אייפון – ה-iOS –  מתנהלת בקוד סגור. שיטה זו מצמצמת את התקיפות של ההאקרים ומאבטחת את המידע של הגולשים. מאפיין האבטחה בולט במכשיר אייפון 8, בזכות הפיצ'ר המיוחד שלו: חיישן תלת ממדי אשר ביכולתו לבצע זיהוי ביומטרי ולזהות את בעל המכשיר לפי תווי פניו. כמו כן, זהו אחד המכשירים הנפוצים בקרב קהילת חובבי האייפונים בזכות המעבד החזק שלו. מעבד זה מספק למכשיר ביצועים טובים ומהירים, כך שניתן להריץ עליו אפליקציות כבדות מבלי לחשוש.

מק בוק – הסוד של כל דגם: גם בעידן המכשירים הניידים הקטנים המתפקדים לא פעם כמחשבים לכל דבר, קיים ביקוש רב למחשב הנייד, מכיוון שהוא נוח לנשיאה מצד אחד, ומצד שני גדול דיו כדי לעבוד עליו למטרות שונות – עריכת עיצובים גרפיים, כתיבת תכנים ועוד. מק בוק (macbook) של אפל, למשל, הוא אחד המחשבים הניידים המשוכללים ביותר היוצאים בכמה דגמים:

מק בוק Flash – המק בוק מתהדר במסך גדול למדיי של 12 אינץ'. הסוללה שלו יכולה להספיק לכ-9 שעות, ולכן אם אתם מתכננים לעבור בין מחלקה למחלקה ולהציג את תכנית העבודה שלכם באמצעות מצגת, הסוללה של המק בוק תספיק ליום עבודה מלא.

מק בוק Air – המק בוק מתאים למי שמחפש מחשב נייד אשר יכול לפעול יום שלם ללא טעינה. ואכן, הסוללה של המק בוק אייר מספיקה ל-12 שעות שלמות. המחשב כולל ביצועים טובים וחלקים בזכות מעבד האינטל שלו, יש לו שטח אחסון בנפח של 128 ג'יגה בייט (Flash Storage), והגלישה המהירה מתאפשרת בזכות טכנולוגיית 11ac.

מק בוק Pro – בדגם זה המסך מדבר בעד עצמו: מסך ה-13 אינץ' הגדול הוא מסוג Retina Display ומציג תכנים איכותיים ברזולוציית 2560X1600.

איימק – חלומו של כל מעצב גרפי: איימק (imac) של אפל הוא מחשב נייח חזק המתאים לבעלי מקצוע אשר עובדים עם תוכנות גרפיות כבדות כמו מעצבים גרפיים או עורכי וידאו. המסך של האיימק יכול להגיע לגודל של 27 אינץ', גודל טוב המאפשר לכל מעצב גרפי לעקוב אחרי הפרטים הקטנים בעיצוב הפרסומת שהוא עובד עליה.

נוסף על כך, המחשב מיוחד בכך שהחומרה שלו מורכבת בתוך המסך הגדול. בניגוד למחשב נייח רגיל שעבורו צריך לפנות מקום גם עבור המסך וגם עבור החומרה, את האיימק ניתן פשוט להעמיד על השולחן ולנצל את המקום שהתפנה.