הסתתרו במקרר ובארון הבגדים - 9 שב״חים אותרו בפעילות כוחותינו בכרמיאל - 0404
הסתתרו במקרר ובארון הבגדים – 9 שב״חים אותרו בפעילות כוחותינו בכרמיאל דוברות המשטרה

הסתתרו במקרר ובארון הבגדים – 9 שב״חים אותרו בפעילות כוחותינו בכרמיאל

במסגרת פעילות כוחותינו כנגד תופעת השב"ח והמסייעים להם מעסיקים, מלינים ומסיעים שבוצעה לפנות בוקר על ידי שוטרי משטרת ישראל בעיר כרמיאל, בדירה אחת ברחוב משגב אותרו 9 שב"חים הלנים במקום. בחיפוש שביצועו השוטרים בדירה הופתעו השוטרים לאתר חלק מהחשודים מסתתרים במקומות שונים:

חשוד אחד במקרר כשהוא סגור.
חשוד אחד בארון מטבח מתחת לכיור.
2 חשודים בארון בגדים.
חשוד אחד בהנמכת התקרה.
2 חשודים מאחורי דלת הכניסה לבית שהושארה פתוחה.
שני חשודים נוספים נותרו לשבת בסלון הדירה.

כלל החשודים, 17-24 תושבי שכם, רמאללה וג'ינין, נעצרו ונחקרים בשעה זו בתחנת המשטרה. זמן קצר לאחר אירוע זה, התקבל דיווח בתחנת המשטרה אודות רכב חשוד שנוסע ברחוב משגב בעיר. שוטרים שהוזנקו למקום ,איתרו את הרכב ובתיחקור הנהג, 33 תושב דיר אל אסד, התברר כי הוא הבעלים של הדירה בה אותרו זמן קצר לפני כן השב"חים. החשוד נעצר בחשד להלנת השב"חים.

מהמשטרה נמסר כי שהות של אנשים שלא כחוק במדינת ישראל, משמשת פעמים רבות כבסיס ליציאה לפעילות פלילית וחבלנית. וכי, משטרת ישראל תמשיך במאבק עיקש כנגד התשתית המאפשרת הגעה ושהות של שב"חים בתחומי מדינת ישראל ותדאג למיצוי מלוא חומרת הדין עם מסיעי, מעסיקי ומליני שוהים בלתי חוקיים.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

שבחים 43שבחים1

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com