המשטרה מחפשת אחר הצעיר שקידש את חברתו לאשה בהר הבית. ניסני ל-0404: "לא נעלמתי לשום מקום" - 0404

המשטרה מחפשת אחר הצעיר שקידש את חברתו לאשה בהר הבית. ניסני ל-0404: "לא נעלמתי לשום מקום"

משטרת ישראל מחפשת אחר פעיל הר הבית, תום ניסני, שקידש לאשה בשבוע שעבר את חברתו בשטח הר הבית.

ניסני, לא נעלם לשום מקום. הוא מתנהל כרגיל וזוכה לברכות רבות מצד חבריו ואזרחים שונים אשר נחשפו לסרטון שהופץ ובו נראה הרגע בו מקדש ניסני את חברתו שרה לורקט – גם היא פעילה למען הר הבית.

בשיחה עם חדשות 0404 אמר ניסני: "לא נעלמתי לשום מקום. אם המשטרה רוצה למצוא אותי, היא יודעת היכן. קדשתי את חברתי לאשה בהר הבית ובהתאם לחוק. אני פועל רק על פי החוק וקורא לכולם לקדש בהר הבית. זה המקום הקדוש לעם היהודי וטבעי שבמקום זה נקדש".

ארנון סגל, פעיל למען הרב הבית, ציין כי, "מתברר שהמשטרה רודפת אחרי תום ניסני, יו"ר תנועת סטודנטים למען הר הבית ורכז הפעילים הארצי של תנועת אם תרצו, שקידש לאשה בהר הבית את חברתו שרה לורקט ביום חמישי. בשעות האחרונות הרשויות מנסות ליצור קשר עם בני משפחתו ומקורביו של ניסני ומתחקרות אותם על מקום המצאו בטענה שהוא דרוש לשימוע".

ניסני, מן הסתם ימשיך לעלות להר הבית. אם לא יגיע לשימוע במשטרה, שככל הנראה תבקש להרחיקו מהר, הוא צפוי להעצר בעת כניסתו הבאה להר.

פעיל למען הר הבית מסר לחדשות 0404: "זה הזוי שיהודי לא יכול לקדש את חברתו לאשה בהר הבית והכל צריך לעשות שם מתוך פחד גדול, בעוד הערבים עושים שם מה שבא להם… כולל חתונות, צילומי רחפן, קריאות אללה ואכבר, תפילות ועוד ועוד. לנו, היהודים, מותר בקושי לנשום בהר, שהוא המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. אני גאה בתום ניסני שקידש את שרה במקום הכי חשוב לעם שלנו. הוא מהווה דוגמא לחיקוי עבור כולם".

*בסרטון: ניסני מקדש את שרה לאשה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]