אישום: דקר את הקורבן בצווארו ובעט בו בחוזקה - 0404
+
אישום: דקר את הקורבן בצווארו ובעט בו בחוזקה דוברות המשטרה

אישום: דקר את הקורבן בצווארו ובעט בו בחוזקה

בתחילת חודש יוני, (7.6.17), התקבל דיווח במוקד המשטרה, על בחור שדקר אדם ברחוב אבא הילל סילבר באשדוד. כוחות משטרה רבים שחשו למקום, איתרו את זירת האירוע ומהמקום פונה פצוע באורח קשה מאוד לאחר שנדקר בצווארו.

השוטרים בזירה מאתרים את בת זוגתו של הנדקר ואדם נוסף, החשוד, שטען בפניהם כי הוא חברו של הדקור. בתחקורם הראשוני מסר החשוד כי הבחין באדם רכוב על אופניים חשמליים שהגיע לעבר חברו שנדקר ונתן לו "כאפה" בצוואר ואז נמלט מהמקום. חברתו של הפצוע מוסרת גרסה דומה, אך חשדם של השוטרים מתעורר כאשר השניים ממהרים לשטוף ידיהם והשוטרים מעכבים אותם אל תחנת המשטרה לצורך תשאול.

חוקרי המשטרה שמגיעים לזירה החלו באיסוף עדויות וממצאים פורנזיים על ידי טכנאי הזיהוי הפלילי. כאשר נחשפו החוקרים הטכניים לסרטון האבטחה של מצלמה הממוקמת בסמוך התבהרה התמונה ועלה כי חברו של הדקור אחראי לפציעתו הקשה ממנה נפטר זמן קצר לאחר מכן.

מהחקירה עולה כי החשוד פוגש בקורבן ובבת זוגו במקום האירוע שם חובט החשוד בפניה של הבחורה. אז החל המנוח להגן על חברתו תוך שמתעמת עם החשוד שבאמצעות חפץ חד פוצע את הקורבן בצווארו. שניות ספורות לאחר מכן מועד הקורבן על ברכיו אז מגיע החשוד ואף בועט בו בחוזקה. בחיפוש שערכו השוטרים על החשוד, מאתרים השוטרים את כלי התקיפה כשהיא מגואלת בדמו של הקורבן. החשוד בחקירתו הראשונית מכחיש כי מעורב בפציעתו של חברו תוך שאוחז בגרסה כי אדם שאינו מכיר ורכוב על אופניים, כאמור, הוא זה שאחראי למעשה הקטלני.

מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות, וכבר מספר ימים לאחר מכן עומת החשוד עם חברתו של הקורבן שם קשר עצמו החשוד למעשה וטען כי לא התכוון להרוג אותו. עוד עלה בחקירותיו כי הרקע לאירוע שיחת טלפון שערך החשוד עם הקורבן לפני כן. בסיום אותה שיחה נשאר ככל הנראה קו הטלפון פתוח אז שמע החשוד את בת זוגו של הקורבן שלטענתו דיברה עליו לא יפה. החשוד מנסה לחזור אל חברו, הקורבן, בשנית ללא הצלחה ולאחר זמן מה הוא פוגש אותם במקום האירוע, שם כאמור הלם בפניה של בת זוגו של הקורבן.