יועץ ראש הממשלה מגיב לדיווחים בסופ"ש: "קשקוש בלבוש. לא שוחד, לא הפרת אמונים, לא כלום" - 0404
+
יועץ ראש הממשלה מגיב לדיווחים בסופ"ש: "קשקוש בלבוש. לא שוחד, לא הפרת אמונים, לא כלום" עמוס בן גרשום, לע״מ

יועץ ראש הממשלה מגיב לדיווחים בסופ"ש: "קשקוש בלבוש. לא שוחד, לא הפרת אמונים, לא כלום"

בעקבות גל ההדלפות לתקשורת בסוף השבוע, התייחס יועץ ראש הממשלה ניר חפץ, לדברים והבהיר כי מדובר ב"קשקוש בלבוש".

ניר חפץ: "ערב שבת שודרו בו זמנית בכמה ערוצים, ממש "באורח פלא", הדלפות יזומות לפיהן המשטרה תמליץ להעמיד לדין את ראש הממשלה. מה חדש? הרי עוד לפני חצי שנה, כשהחקירה הייתה רק בחיתוליה, הדליפו אותם דברים. אז איזה ערך יש להמלצה כזאת אחרי שסימנו מראש את המטרה? ולמה זה לוקח כל כך הרבה זמן?

אם אין סיגרים אז מחפשים יין. אם אין יין אז מחפשים עיתון. אם אין עיתון אז מחפשים צוללות. אם אין צוללות אז מחפשים ספינות. ובלבד שתימצא הדרך להדליף עוד ועוד האשמות שווא לתקשורת כדי להפעיל לחץ פסול על מקבלי ההחלטות בפרקליטות.

עכשיו מנסים המדליפים להדביק בכוח את מילת הקסם "שוחד". קשקוש בלבוש. לא שוחד, לא הפרת אמונים, לא כלום.

לא בכדי כינה השבוע רודי ג'וליאני, התובע הכללי האגדי של ניו יורק, את חקירות ראש הממשלה בתואר "רדיפה פוליטית". כלומר מסע צייד להפלת ראש הממשלה ולהחלפת השלטון.

כשהמראיין יעקב אילון שאל אותו איך היה נוהג כפרקליט, בפוליטיקאי שקיבל מתנות מאנשי עסקים, ענה ג'וליאני: "אם אתה מתכוון לחקירות ראש הממשלה נתניהו, ביכולתי לומר לך שרבות מההאשמות האלה התבררו כלא נכונות. נראה שזו רדיפה פוליטית. אני מודאג ביותר… שהופכים את הפוליטיקה לדבר פלילי. כשיש חילוקי דעות פוליטיים, וכשעיתונים לא אוהבים אותך, מנסים להעמיד אותך תחת חקירה פלילית".

ג'וליאני הוסיף: "באופן אישי, כמומחה גדול לסיגרים בעצמי… אני חושב שצריך להשאיר את הסיגרים מחוץ למשחק. אני חושב שזה נהיה ממש קטנוני וטיפשי".

כפי שאמרנו: לא יהיה כלום – כי לא היה כלום".

ניתן להגיב בתגובות למטה, מתחת לכתבות