נעצר אב מירושלים בחשד שבצע עבירות מין בילדיו מאז היו בני 4 - 0404
+
נעצר אב מירושלים בחשד שבצע עבירות מין בילדיו מאז היו בני 4 wisegeek

נעצר אב מירושלים בחשד שבצע עבירות מין בילדיו מאז היו בני 4

3 אחים בשנות ה -20 התלוננו במשטרה כנגד אביהם בחשד לעבירות מין שביצע בהם. האחים סיפרו כי גמלו בליבם להתלונן לאחר ששמעו מאחיהם הקטנים שהאב פוגע גם בהם. אתמול, (ד'), עצרו חוקרי משטרת ישראל תושב ירושלים כבן 52 שהובא לחקירה בתחנת עוז שם נחקר בחשד לעבירות אונס, מעשים מגונה ומעשה סדום.

החקירה החלה לפני כחודש עם תלונה שהוגשה על ידי 3 אחים בגילאי 24-26, שסיפרו במשטרה כי אביהם פגע בהם מינית לאורך תקופה ארוכה החל מהיותם בגילאי 4 .
עוד סיפרו כי גמלו בליבם להתלונן במשטרה רק לאחר שכאשר שמרו על שני אחיהם הקטנים בגילאי 5 ו -7, סיפרו להם כי האב נוהג לבצע גם בהם את אותם המעשים שעפ"י החשד ביצע בהם עת שהיו בני גילם. יומיים לאחר התלונה שהוגשה, הגיעה למשטרה אימם של האחים והתלוננה אף כי כנגד האב בגין אלימות פיזית ומילולית וכן אינוס.

כאמור מיד עם קבלת התלונה נפתחה חקירה במסגרתה בוצעה חקירה ילדים ודיווח הועבר לגורמי הרווחה. מהחקירה עלה כי המעשים המיוחסים לאב בוצעו, עפ"י החשד, כלפי המתלוננים עת שהאב התגורר עימם. בהמשך התגרש האב מאימם ועבר להתגורר בדרום העיר עם נישואיו בשנית ובתקופה זו עפ"י החשד פגע בשני ילדיו הקטנים.

במשטרה ציינו כי, מדובר בראשיתה של חקירה מורכבת ורגישה שעניינה חשד לעבירות מין של אב כלפי ילדיו עת שהיו בגילאים צעירים ולאורך תקופה. עפ"י עדויות ילדיו עולה חשד לפגיעות מיניות קשות של אב בילדיו שלו תוך ניצול גילם הצעיר ותמימותם וזאת לאורך תקופה. מעצרו הוארך והמשטרה ממשיכה בחקירה המורכבת בליווי גורמי הרווחה.

מבזקיםלכל המבזקים