נשר: ירידה של 66.6% במספר הנפגעים בתאונות הדרכים ביחס לשנה שעברה - 0404
נשר: ירידה של 66.6% במספר הנפגעים בתאונות הדרכים ביחס לשנה שעברה איל לרמן, עיריית נשר

נשר: ירידה של 66.6% במספר הנפגעים בתאונות הדרכים ביחס לשנה שעברה

 מנתונים שהציגה מפקדת השיטור העירוני בנשר, פקד רויטל בשושה, עולה כי במהלך החודשים ינואר-אפריל 2019 חלה ירידה ניכרת גם במספר התאונות דרכים בנשר ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. גם רמת הביטחון האישי גדלה ורמת הפשיעה פחתה באופן ניכר.

מדובר על ירידה של 66.6% במספר הנפגעים בתאונות דרכים משישה נפגעים בתקופה המקבילה ב-2018 לשניים בלבד השנה. 

מנתונים נוספים שהציגה נציגת המשטרה לראש העיר רועי לוי, במהלך ישיבת ועדת האכיפה העירונית, עולה כי גם מספר התאונות פחת ונרשמה ירידה של 33.3% במספר התאונות בנשר, משלוש תאונות בארבעת החודשים הראשונים של 2018 לשתיים בלבד בארבעת החודשים הראשונים של 2019.

פקד בשושה אמרה כי גם תחושת הביטחון האישי בעיר גדלה, זאת לנוכח נתוני המשטרה המעידים על ירידה ניכרת בהיקף עבירות הפשיעה העירונית. כך, למשל, מספר ההתפרצויות לעסק בנשר פחת בארבעת החודשים הראשונים של 2019 בשיעור ניכר של 89%, מספר ההתפרצויות לדירה קטן ב-44% וגם במספר ההתפרצויות לרכב נרשמה ירידה של 33%.

פקד בשושה ציינה לחיוב את שיתוף הפעולה שבין משטרת זבולון, השיטור העירוני, המוקד והפיקוח של עיריית נשר והרשות למאבק באלימות בסמים ואלכוהול. (בתמונה: ישיבת ועדת האכיפה בנשר). 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]