הסיוט הכי גדול של כל הורה! - 0404
הסיוט הכי גדול של כל הורה! pixabay

הסיוט הכי גדול של כל הורה!

כל תינוק שנולד מעניק שמחה גדולה להוריו. כל הורה מבטיח כי יעשה הכל, על מנת להגן על התינוק שלו כל חייו ולכן, מטבע הדברים, כל הורה בוחר עבור בנו או ביתו, את הטוב ביותר בכל התחומים.

בין אם מדובר בציוד ראשוני איכותי ובדאגה לכל מחסורו ובין אם מדובר בבחירת, הטיפול המסור והאיכותי ביותר עבורו, בשלב שבו האם נאלצת לשוב לעבודתה. חיפוש אחר מטפלת עבור תינוק, או פעוט זהו דבר מורכב ולא קל כלל.

ישנם לא מעט מקרים, בהם הורים בטוחים, כי בחרו במטפלת הטובה ביותר, עבור התינוק ומגלים בסופו של דבר, שמדובר במטפלת מזניחה במקרה היותר טוב ובמקרה הפחות טוב, מטפלת אשר מכה ומתעללת בתינוק או בפעוט בזמן שהיא אמורה לשמור עליו ולהעניק לו חום ואהבה.

כיצד מגלים אם מטפלת מבצעת את תפקידה כראוי

כאמור, תינוקות ופעוטות הם חסרי ישע. לרוב הם אינם מסוגלים לספר להוריהם את מה שעובר עליהם במהלך היום שבו הוריהם אינם מצויים איתם. כאשר הורים בוחרים מטפלת עבור תינוק או פעוט, הם מחפשים אחר מטפלת מנוסה ומקצועית, בעלת המלצות, שם טוב ועוד.

אולם, ישנם לא מעט מצבים שבהם הורים עדיין אינם רגועים, גם כאשר הם בוחרים במטפלת בעלת המלצות, ותק וניסיון בתחום זה. במקרים מעין אלה, ההורים יכולים להתקין מצלמה נסתרת או לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, אשר יבדוק האם המטפלת אכן מעניקה טיפול ראוי ומסור לתינוק.

במידה ויתגלה שהמטפלת איננה מעניקה טיפול מסור לתינוק ואף מתנהגת אליו באופן ברוטלי ובאלימות, הרי שלהורים יהיו את ההוכחות להתעמת איתה ובמקרה הצורך אף לפנות למשטרה ולהגיש תלונה.

מטפלת מתעללת

לא מעט הורים בוחרים בחוקר פרטי או בהתקנת מצלמה נסתרת בביתם, על מנת לבחון את יחס המטפלת אל התינוק או הפעוט שהם הפקידו בידיה. ישנם הורים אשר מגלים באמצעות המצלמה ואו באמצעות החוקר, שהמטפלת איננה מעניקה יחס ראוי לתינוק.

לא פעם התינוק מוזנח, איננו מטופל במהלך היום ושוכב כל היום מול הטלוויזיה, בזמן שהמטפלת עסוקה במכשיר הטלפון שלה, בעישון אינטנסיבי ליד התינוק ובכל דבר אחר מלבד היחס והטיפול הרלוונטי עבור התינוק.

במקרים שכאלה, כל הורה חייב להתעמת באופן מידי עם המטפלת לאחר שהוא צופה בצילום המעיד על התנהגות מעין זו. כאשר ישנם מקרים שבהם המטפלת אף מגדילה ראש ומתעללת בתינוק באופן פיזי, הרי שמלבד העימות של ההורים איתה, עליהם לגשת אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה על המטפלת.

הצגת הוכחות בגין התעללות של מטפלת, הם עילה לעצור את המטפלת ולהעמידה לדין.

כיצד תבחרו חוקר פרטי או מצלמה נסתרת

בין אם אתם מעוניינים לבחור בחוקר פרטי ובין אם אתם מעוניינים לבחור במצלמה נסתרת על מנת לבחון את המטפלת שבחרתם עבור בנכם או בתכם, עליכם לבחור אותם בקפידה.

חשוב להתקין מצלמה נסתרת איכותית, אשר מחד המטפלת לא תבחין בה ותוכל להתנהג באופן טבעי ומאידך, היא תעניק תמונות מספיק איכותיות וטובות על מנת להוכיח באמצעותן, שמדובר במטפלת שלא מבצעת את תפקידה כראוי ואף מסבה נזק לתינוק או לפעוט.

גם חוקר פרטי יש לבחור בקפידה. חשוב לבחור חוקר מקצועי, מנוסה ואיכותי, אשר יודע כיצד לבצע כל עבודה ברמה מקצועית וגבוהה ביותר. חוקר מעין זה יעניק לכם, שקט נפשי וגם הוכחות חותכות, במידה ומדובר בהתנהגות רשלנית של מטפלת ויסייע לכם לטפל במצב באופן מהיר ויעיל.

כל הורה רוצה להעניק לילד שלו את הטוב ביותר ולכן, כאשר בוחרים במטפלת פרטית, חשוב לבדוק שהיא אכן הטובה ביותר עבור הילד שלכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]