כך שומרים על סלון נקי: ניקוי ספות בירושלים - 0404
כך שומרים על סלון נקי: ניקוי ספות בירושלים יחצ.

כך שומרים על סלון נקי: ניקוי ספות בירושלים

בכל סלון בית יש ספות מגוונות בעלות ריפודי בד ועור לסוגיהם. יש בדי כותנה, בדים סינתטיים שניתן לרחוץ, עור ועוד. בתים הממוקמים בירושלים וסביבותיה נזקקים מעת לעת לשירותים שונים ובעלי המקצוע מגיעים  לבתים לספק אותם.

כך, גם מתבצע ניקוי ספות בירושלים. צוות עובדים המצויד במכונות מיוחדות מבצע ניקוי יסודי ורוחץ את כל הריפודים. מומלץ לבצע ניקוי כזה מדי שנה, ובמקרים בהם הריפוד מתלכלך בצורה חמורה, על פי הזמנה מיוחדת. לכלוך יכול להיגרם ממזון ומשקה, מחיית מחמד, מכפות רגליים מלוכלכות של ילדים קטנים מאבק ועוד.

השלבים בתהליך הניקוי של הספה

תהליך הניקוי אורך מספר שעות בהתאם לצורך ולכמות הריפודים הקיימת. תחילה שואבים היטב את כל האבק ואת כל שאריות הפירורים, העלים ויתר הלכלוך הקיים על המושבים וביניהם.  

לאחר מכן, מתחיל החלק הרטוב, ובמהלכו מזריקים לתוך הריפוד מים שמהולים בהם חומרי ניקוי מיוחדים. הם מפרקים וממיסים את הלכלוך הנשאב חזרה יחד עם המים. המים המלוכלכים מוזרמים למיכל נוסף הקיים במכונה וניתן לראות את הבדלים בין המים הנקיים למלוכלכים.

במידת הצורך, חוזרים על הפעולה שנית ואם יש כתמים עקשניים מנסים להורידם באמצעות שפשוף המקום במברשת בעלת שערות רכות שאינן פוגעות בבד. יש לציין, כי כתמי שמן וכתמים אחרים הנספגים לתוך סיבי הבד, לרוב, אינם ניתנים להסרה.

יחצ.

בתום הניקוי מניחים את הריפודים לייבוש כאשר בימי חורף ניתן להיעזר במאווררים לייבוש מהיר יותר. כל הפרוצדורה נערכת בבית הלקוח ובסלון ביתו. משום כך, יש לפנות אותו מפריטים רגישים העלולים להינזק מהמים הרבים בהם משתמשים. מטרה אחרת היא להשארת מקום מרווח לתנועה.

לאחר שהריפודים מתייבשים מקבלים מערכת ישיבה נקייה ורעננה.  ניקוי ספות בירושלים וסביבתה הוא שירות אחד מתוך מספר שירותי ניקיון הכוללים גם שטיחים, קרצוף רצפות ופוליש, ניקוי יסודי לאחר שיפוצים ועוד.

ניקוי ספות אצל חברה מקצועית

כדאי לציין, כי ניתן לבצע ניקיון מקומי בצורה עצמאית ובאמצעות תכשירי ניקוי הנמכרים במקומות שונים. יחד עם זה, ניקוי ספות יסודי המטפל בכל המערכת חשוב להיעשות על ידי חברה המתמחה בכך. ניתן לקבל ייעוץ מקדים טלפונית, ולאחר מכן, לקבוע מועד לניקוי עצמו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]