תלמידה מנשר זכתה במקום ה-3 בחידון הציונות המחוזי - 0404
תלמידה מנשר זכתה במקום ה-3 בחידון הציונות המחוזי חטיבה ב' נשר

תלמידה מנשר זכתה במקום ה-3 בחידון הציונות המחוזי

עדן צינמן, תושבת העיר נשר, תלמידת כיתה ט', בחטיבת הביניים ב' שבקרית החינוך ע"ש רבין בנשר, זכתה אתמול (14.5.19) במקום ה-3 בחידון הציונות המחוזי.

במחוז חיפה מתקיימת תכנית לימודים חווייתית ומאתגרת, העוסקת בקליטת עליה וקיבוץ גלויות, בעליות לארץ-ישראל מהעלייה ראשונה ועד היום, ובמוסדות וארגונים שלקחו חלק בהקמת המדינה. החידון המחוזי היה בשיאו של התהליך החינוכי בהשתתפות בתי ספר מכל מחוז חיפה.

מטרת התהליך החינוכי והחידון לחשוף את תלמידי כיתות ח – ט לאירועים ואישים שלקחו חלק בבניית המדינה ובהישגיי מדינת ישראל, להעמיק את הידע שלהם על מגילת העצמאות בדגש חברת מופת.

מנהל חטיבת הביניים ב', רמי בן-אהרון, סיפר כי "לאורך כל הדרך הפגינה עדן רצינות ואחריות בלמידה ובעמידה בלוח הזמנים הצפוף. לכל אחד מהשלבים למדה באופן עצמאי, בחריצות ובהתמדה והגיעה להישגים מרשימים ביותר".

ראש העיר, רועי לוי, אמר: "אנו גאים בעדן. חשוב להנחיל את ערכי הציונות בקרב התלמידים והדורות הבאים. חשוב שהנוער הנהדר שלנו יכיר את ההיסטוריה של עם ישראל ואת גדולי האומה שבזכותם הוקמה המדינה. עיריית נשר ומערכת החינוך המצויינת שלנו ממשיכה ותמשיך לעודד את התלמידים שלנו להצטיין ולקצור הישגים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]