נפל לתוך בור ביוב באשדוד ויפוצה ע"י העירייה - 0404
נפל לתוך בור ביוב באשדוד ויפוצה ע חדשות 0404

נפל לתוך בור ביוב באשדוד ויפוצה ע"י העירייה

תושב  אשדוד כבן 56 שאינו עובד ומתקיים מהבטחת הכנסה, מצא את עצמו בתוך סיוט שמפחיד רבים. בתביעה אותה הגיש עוה"ד חיים פרנק נגד עיריית אשדוד בשל המקרה –  נטען כי האיש הלך לתומו ברחבי העיר, כשלפתע, בצומת  הרחובות קרן היסוד והשייטים  – נפער מכסה רופף

של ביוב תחת רגליו, והוא מצא את עצמו צונח עם רגלו אל תוך החלל האפל והמזוהם של הביוב. כתוצאה  מהנפילה סבל הגבר מחתך עמוק ברגלו. הוא הובהל למרפאה לרפואה דחופה של בית החולים 'ברזילי'  באשקלון, שם נותח, והחתך ברגלו נתפר. מאז התאונה סובל הגבר מצלקת גדולה ומכוערת, וממגבלות תנועה ברגלו.

בצר לו פנה הגבר אל עו"ד חיים פרנק, אשר הגיש בשמו תביעה נגד עיריית אשדוד ונגד חברת הביטוח 'הכשרת הישוב' המבטחת אותה. התביעה הסתיימה בימים אלה בפשרה חסויה שהתקבלה ע"י בית המשפט – לפיה תפצה חברת הביטוח 'הכשרת הישוב' את האיש בסכום נדיב. 
 
לדברי עוה"ד חיים פרנק, תאונות קורות, ועיריית אשדוד לא חפה מהן – אך לזכותה ייאמר שלא התכחשה לאחריותה לאירוע. לדבריו, הפיצויים הניתנים לאזרחים הנפגעים בתאונות ברחוב לא נגזרים רק מכאב ומסבל אותם חוו, אלא בעיקר מהנכות שהותירה התאונה, מגילו של הקורבן, מהכנסתו החודשית, ומהפגיעה בכושר השתכרותו בעקבות האירוע. במקרה זה הגבר מבוגר יחסית, לא עבד ונסמך על רשויות הרווחה, והנזק ממנו הוא סובל קטן יחסית – ועל כן הפשרה שהושגה מפצה אותו היטב על נזקיו. 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]