תקיפת איילת שקד ע״י ארגוני השמאל: הוכחה שזכויות אדם אינן מעניינות אותם - 0404
תקיפת איילת שקד ע״י ארגוני השמאל: הוכחה שזכויות אדם אינן מעניינות אותם מתוך סרטון וידאו

תקיפת איילת שקד ע״י ארגוני השמאל: הוכחה שזכויות אדם אינן מעניינות אותם

זה לא חדש שארגוני השמאל נהנים מכסות ״זכויות אדם״ כדי לקדם מטרותיהם. הקורבן הפעם – שרת המשפטים איילת שקד.

כזכור, דובר ״שוברים שתיקה״ נחקר בעקבות פנייה ראשונית של חדשות 0404 לפרקליט הצבאי הראשי לאחר שטען שהכה ערבי בחברון. במאי האחרון, הפצ״ר הודיע לחדשות 0404 כי העביר את פנייתנו באמצעות עו״ד אייל פלטק, לפרקליטות. 

כעת, השמאל הקיצוני מנסה לבצע ספין כדי להגן על אנשיו וזאת באמצעות תקיפת איילת שקד, שפנתה גם היא לפרקליטות, כדי שתחקור את פרשת דובר ״שוברים שתיקה״. הדבר מוכיח שלא זכויות אדם מעניינות אותם אלא רק השחרה של לוחמי צה״ל ומדינת ישראל.

צה״ל חוקר כל מקרה שמדווח לו או ברמה הפיקודית או הפלילית. המדינה ניהלה הליך של שנה מול ארגון ״שוברים שתיקה״ כדי לקבל פרטים על העדויות (אם באמת היו כאלה) ולחקור את המקרים. ״שוברים שתיקה״ סרבו למסור פרטים, אך לבסוף הושגה פשרה בבית המשפט.

הפרקליטות היא גוף עצמאי שלא מקבל בתחום הפלילי הוראות משרים. מן הסתם גם לא מהשרה איילת שקד. שרים רבים, ח״כים ואף ציפי לבני בהיותה שרת משפטים, פנתה בבקשה לחקור מקרים ספציפיים, אך בסופו של דבר רק הפרקליטות מחליטה האם לפעול.

את ציפי לבני ארגוני השמאל לא תקפו מעולם, שכן, עמדותיה תאמו לשלהם. את שקד קל לתקוף וכן קל לתפוס כלי תקשורת שמאלני שיציג את טענות ארגוני השמאל כנגדה. את האמת הציבור יודע.

רוב מוחלט בעם ישראל זועם על ארגון ״שוברים שתיקה״ ועל ארגוני שמאל שהצמידו לעצמם את הגימיק של ״זכויות אדם״. שקד עושה בדיוק את מה שרוצה העם בציון לראות – הגנה על חיילינו ותגובה נגד אלה הפוגעים בהם ובמדינת ישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]