המחלוקת במרכז הגירושין - למי שייכת תיבת הדואר המשפחתית? - 0404
+
המחלוקת במרכז הגירושין – למי שייכת תיבת הדואר המשפחתית?

המחלוקת במרכז הגירושין – למי שייכת תיבת הדואר המשפחתית?

הוא סוחר ממולח בבטקוין, היא מורה לתנ"ך בבית ספר יסודי. קשה להאמין אבל לבית המשפט למשפחה במרכז הארץ, הם הגיעו בין היתר בגלל מחלוקת הזויה: למי תועבר הבעלות על תיבת הדואר המשפחתית.

במסגרת פסיקת חלוקת הרכוש והסכם מזונות בין שני הצדדים, שנשואים כבר שני עשורים ולהם ארבעה ילדים, שלושה מהם קטינים, נטען כי מרבית המחלוקות עדיין נותרו פתוחות אבל כדי שניתן יהיה להתקדם לקראת הסכם חלוקה הוגן במסגרת הגירושין, טוענת האישה באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן, כי יש להעביר את השליטה על תיבת הדואר לידיה.

לדבריה, הדבר נחוץ מאחר והבעל "מעלים" מהתיבה דואר חשוב הפוגם ביכולתה לתפקד ואף גורם לה נזקים. לטענתה, במקרה אחד לא שילמה קנסות במועד, ובמשך ארבעה חודשים לא שילמה חשבונות חשמל ומים.

הבעל טען בתגובה כי לא הגיע לתיבה חודשים ארוכים וכשעשה זאת בתחילת החודש, בפעם האחרונה והיחידה, התברר לו כי התיבה עמוסה והוא נאלץ למשוך את כל הדואר. "הבעל עדכן את האישה שממתינים לה אצלו דברי דואר, אבל אפילו לא הודעת תשלום קנס אחת…" טען פרקליטו במכתב ששיגר לבית המשפט.

במסגרת הדיון טוענות עורכות הדין של האישה כי הבעל נהג ונוהג להוציא מהתיבה מסמכים חשובים. האישה הדגישה, כי בין היתר העלים בעלה מסמכים הנוגעים לגירושין מצדדים שלישיים, כל זאת, במטרה לסכל ולהכשיל את ההליך שלא מתקדם.

בשורה התחתונה נטען כי יש לפתור את המחלוקת סביב תיבת הדואר לפני שמתקדמים בשאר הנושאים והדיונים נמשכים. (צילום: ארכיון).

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com