ארדן חנך את יחידת השיטור העירוני בקריית שמונה: "מחזקים האכיפה בפריפריה" - 0404
+
ארדן חנך את יחידת השיטור העירוני בקריית שמונה: "מחזקים האכיפה בפריפריה" דוברות השר ארדן

ארדן חנך את יחידת השיטור העירוני בקריית שמונה: "מחזקים האכיפה בפריפריה"

טקס חנוכת יחידת השיטור העירוני בקריית שמונה התקיים היום (ה') במעמד השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, ראש עיריית קריית שמונה ניסים מלכא , ממ"ז צפון, מנהל יחידת השיטור העירוני ואחרים.

השיטור העירוני בעיר הוא חלק מתוכנית השר לחיזוק הביטחון האישי ורמת האכיפה בקריית שמונה כמו בכל הארץ. היחידה תפעל ממבנה בתחנת המשטרה באמצעות פקחים של הרשות המקומית לצד שוטרים, בניידות משותפות של השיטור העירוני.

השיטור העירוני ייתן מענה לבעיות לעבירות "איכות החיים" וירחיב באופן משמעותי את הנוכחות המשטרתית ברחובות. בנוסף, תוגברה התחנה בהצבת שני שוטרים של יחידת השיטור הרגלי.

השר ארדן סייר היום בתחנת קריית שמונה התרשם מפעילות האכיפה ושוחח עם שוטרי התחנה.

התחנה, בפיקודו של סנ"צ יורם אזולאי מונה כעת 72 שוטרים והיא משרתת כ 42,000 תושבים מהיישובים: קריית שמונה, מטולה, עג'ר, מוא"ז גליל העליון ומוא"ז מבואות חרמון.

השר גלעד ארדן: "השיטור העירוני הוקם על מנת לחזק את ביטחון התושבים בעיר שכל השנים וגם כיום, משמשת כמגן הצפוני של המדינה. השיטור העירוני משפר מאוד את יכולת האכיפה של הרשויות המקומיות ומסייע למשטרת ישראל בפעולות למניעת אלימות ועוד עבירות שפוגעות באיכות החיים שמגיעה לתושבי קריית שמונה כמו בכל עיר אחרת בישראל".

דוברות השר ארדן

דוברות השר ארדן