פעילות נמרצת להדברת יתושים בחיפה - 0404
פעילות נמרצת להדברת יתושים בחיפה באדיבות המחלקה לשירותים מונעים בעיריית חיפה

פעילות נמרצת להדברת יתושים בחיפה

האגף לשירותים מונעים בעיריית חיפה החל בימים אלה בפעילות מונעת להדברת יתושים וטיפול במקווי מים עומדים המהווים מדגרות ליתושים. ההדברה מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים, הכוללים מרססים רבי עוצמה ובעלי תפוקה גבוהה במיוחד, תוך שימוש בתכשירים ידידותיים לסביבה, המומלצים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

פעילות ההדברה מתואמות עם מנהל היחידה למלחמה במזיקים במשרד להגנת הסביבה, והרשויות הסמוכות לחיפה בהן: נשר, טירת הכרמל והקריות וזאת במטרה למנוע ככל הניתן את תופעת היתושים, בכלל זה יתושים כמו "הנמר האסייתי" שהתגלו בשנים קודמות באזורים שונים בארץ ואשר עלולים להעביר מחלות שונות.

מנהל המחלקה לשירותים מונעים בעיריית חיפה, אילן מסינגר, פנה לתושבים בבקשה לייבש מקורות מים עומדים בקרבת מגוריהם לרבות: דודי מים, תחתיות של אדניות ועציצים, מזגנים וברזים דולפים, צמיגים ישנים בהם נקווים מים וכל כלי קיבול ולו גם הקטן ביותר המצוי בחצרות ובגינות.

כמו כן מבקשת העירייה מהתושבים לטפל באופן מידי בכל גלישת ביוב ממקור פרטי ולדווח למוקד העירוני 106 על כל מקווה מים עומדים בשטחים הציבוריים, כדי לאפשר לאנשי ההדברה לטפל באופן מידי במניעת דגירה של יתושים.  

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]