חמישים מנות של אהבה - 0404
+
חמישים מנות של אהבה

חמישים מנות של אהבה

אחרי שנוער הגרעין התורני-ציוני מנצרת עילית התרים בין בתי תושבי היישוב מצפה הושעיה, הגיעו נשות הדיור הציבורי של "עמידר", נשות "גיל הזהב", לארוז את החבילות ולסייע בחלוקת חמישים מנות למשפחות נצרכות. צחי וייס מנהל הגרעין התורני-ציוני: "הנתינה היא יסוד בעשייה היהודית, במאור פנים ובשמחה למען הכלל".

חמישים מנות מזון מכובדות ועשירות ארזו נשות הדיור הציבורי של חברת "עמידר" יחד עם קהילת הגרעין במועדון 'הצריף', כחלק מחוויית הנתינה לאחר. נערי ונערות הגרעין התורני-ציוני בנצרת עילית פנו בשבועות האחרונים למבצע התרמה מרגש במצפה הושעיה בגליל התחתון, שתושביו תרמו רבות לפרויקט הנתינה המיוחד לנצרכים בנצרת עילית.

"יסוד החסד והנתינה, מיסודות היהדות, אומר חיים בן שטרית רכז הקהילה, המנצח על הפרויקט הנפלא. "בכל שנה הקהילה מכינה עשרות מנות קמחא דפסחא המחולקות באהבה ובמאור פנים. השנה בחרנו להעניק חוויית נתינה משמעותית גם לנשות 'גיל הזהב' במועדון 'הצריף', שארזו את המנות וחלקן אף יסייעו בחלוקתן. להיות במעמד הנותן זו תחושה של העצמה ושמחה", אמר חיים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com