פרסום ראשון: בעקבות חשיפת 0404 - הכומר גבריאל נדאף יתפטר בימים הקרובים מתפקידו - 0404
+
פרסום ראשון: בעקבות חשיפת 0404 – הכומר גבריאל נדאף יתפטר בימים הקרובים מתפקידו 0404

פרסום ראשון: בעקבות חשיפת 0404 – הכומר גבריאל נדאף יתפטר בימים הקרובים מתפקידו

בעקבות תחקיר חדשות 0404: הכומר גבריאל נדאף, המנהיג הרוחני של פורום גיוס העדה הנוצרית לצה"ל ומי שהשיא ביום העצמאות בשנה שעברה משואה, יתפטר בימים הקרובים מתפקידו ויסגור את הפורום – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

נדאף, יתפטר במקביל מהעמותה של פורום גיוס נוצרים ולא צפוי לקחת עוד חלק בשום פעילות ציבורית.

נדאף, טוען כי עבר תקופה קשה, אשר משפיעה עליו ועל משפחתו וכעת הזמן לעשות למען משפחתו. במקביל להתפטרותו מהפורום, הוא יסגור את כל דפי הפייסבוק שניהל עד היום.

הכומר נדאף: "לפני כ-7 שנים עזבתי את לימודיי בחו"ל מסיבות מסוימות ואחת מהן היא לטובת פורום גיוס הנוצרים. יש כיום עמותות נוצריות שקמו לאחרונה לאותה מטרה.. השגנו הצלחות רבות והיסטוריות יחסית בזמן קצר, למרות האיומים שהיו על חיי ועל אלה שבסביבתי, הצלחנו והוכחנו שכל האיומים האלה לא עוזרים בכלום. יש כאלה שמכרו את מצפונם לכל אלה שלא רצו שנשתלב במדינה.

הגיע הזמן שאתן זמן למשפחתי, לבריאות שלי, ללימודים שלי ואשאיר את השטח לשאר העמותות. שלמתי מחיר מאוד יקר עבור האמת שלי. אשאר ביחסים טובים עם האנשים הבכירים במדינה וגם עם האנשים שעמדו לצידי לאורך כל הדרך. בקרוב, אסגור את כל דפי הפייסבוק של הפורום. אני יודע שיש אנשים שמחכים לזה בסבלנות ובטח גם יצוצו כעת גם כל מיני שמועות, מדוע אני פורש ומדוע אני סוגר. תחכו להודעה רשמית שתשלח בעניין לתקשורת. מודה לכל בני עדתי שהלכו איתי לאורך כל הדרך, למשפחה, לאשתי, להוריי וילדיי".

כזכור, בשנה שעברה ובתקופה האחרונה (בחדשות 0404) התפרסמו אירועים שונים הקשורים בכומר נדאף והתנהלותו ואף תלונות הוגשו במשטרה.

כזכור, בחדשות 0404 פורסם בלעדית כי האב נדאף לא יוכל בקרוב להמשיך בתפקידו ואינו ראוי לו ואף לא היה ראוי להדליק משואה. הפרסום בחדשות 0404 גרם לסערה וכאמור, נדאף קיבל בתוך זמן קצר החלטה לעזוב את התפקיד ולרדת מהבמה.