372 בוגרי כיתה י"ב בביה"ס רוגוזין ציינו את סיום לימודיהם במעמד ראש העיר - 0404
+
372 בוגרי כיתה י"ב בביה"ס רוגוזין ציינו את סיום לימודיהם במעמד ראש העיר עיריית קריית אתא

372 בוגרי כיתה י"ב בביה"ס רוגוזין ציינו את סיום לימודיהם במעמד ראש העיר

בשבוע שעבר נערך בביה"ס "רוגוזין" טקס סיום חגיגי בו ציינו 372 בוגרי כיתות י"ב את סיום חוק לימודיהם. הטקס נערך במעמד ראש העיר, יעקב פרץ, חברי מועצת העיר, מנהל רוגוזין, ארז מזרחי, מנכ"לית רוגוזין, ברוריה הספל, נציגי ועד ההורים, נציגי משרד החינוך, הורים ותלמידים.

הטקס כלל הופעות של התלמידים, ברכות ונאומים וכן חלוקת פרסי הצטיינות ל- 150 התלמידים המצטיינים של מחזור ס"א , מתוכם 30 תלמידים אשר קיבלו השנה תעודת הוקרה על הצטיינות חברתית.

ראש העיר, יעקב פרץ הודה לצוות החינוכי ואיחל הצלחה לבוגרים בהמשך דרכם. בנאומו אמר כי: "אחת ההחלטות המרכזיות שקיבלנו אני וחברי למועצת העיר היתה לדאוג כי ילדי קרית אתא יקבלו את מירב הכלים החינוכיים שיביאו להצלחתם ויבטיחו את עתידם. נושא החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני והוא זוכה למרבית המשאבים. עשרות מיליוני שקלים מושקעים מדי שנה במערך החינוך שלנו לטובת הקטנת מספר התלמידים בכיתה, בהפעלת תכניות לימוד ייחודיות, בשעות הוראה ובציוד מתקדם. ההצלחה של התלמידים במוסדות החינוך תורמת באופן מיידי לאיכות החיים בעיר ואנו כאן כדי להבטיח כי סדר עדיפות זה יוותר סדר היום הציבורי בקרית אתא".

ברוריה הספל, מנכ"לית רוגוזין הודתה אף היא לצוות החינוכי של בית הספר ולראש העיר המוביל את התלמידים להישגים מרשימים. לדבריה: "ביה"ס רוגוזין נחשב כיום למוסד חינוכי מוביל, הזוכה להישגים חינוכיים משמעותיים וקוטף פרסי הצטיינות מחוזיים, ארציים ובינלאומיים. שיעור הזכאים לתעודת בגרות הוא בין הגבוהים בארץ מבין בתי הספר הגדולים, אולם מעל לכל אנו עדים לעלייה דרמטית במעורבות החברתית ובשיעורי הגיוס הגבוהים בקרב התלמידים הנובעים מתרבות מצוינות בית ספרית ומעורבות והשקעה אינסופית של עיריית קרית אתא ושל של כלל הגורמים השותפים".

עיריית קריית אתא

עיריית קריית אתא