מבצע חסד לפסח תשע"ט בגרעין 'אומץ' עכו - 0404
+
מבצע חסד לפסח תשע"ט בגרעין 'אומץ' עכו

מבצע חסד לפסח תשע"ט בגרעין 'אומץ' עכו

גם השנה – חברי הגרעין התורני 'אומץ' עכו יחלקו בערב הפסח מאות סלי מזון למשפחות הזקוקות לתמיכה, קשישים וחולים מתושבי העיר עכו במסגרת מבצע החסד לפסח השנתי של הארגון. מתנדבי 'מרכז החסד', מפעל החסד שהקימו חברי הגרעין בעיר, ישתתפו מהשבוע במבצע עירוני נרחב ביחד עם עשרות מתנדבים, ביניהם חניכים מתנועות נוער, חיילים, תלמידים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים, ארגוני מתנדבים ותושבים רבים במבצע לוגיסטי לאיסוף מוצרי מזון ותרומות לקראת הפסח.

את המבצע הוציאו לדרך חברי מועצת העיר רפאל לוזון ונפתלי רזניקוביץ לצד מנכ"ל גרעין אומץ אלעד אמסלם ודודו עבדי, המנהל בהתנדבות את מרכז החסד מזה 14 שנה.  לדברי אלעד אמסלם "מרכז החסד הוא אחד הפרויקטים המיוחדים של הגרעין, מרכז המופעל כולו על ידי מתנדבים מסורים בראשם דודו עבדי שאף קיבל את תואר יקיר העיר על פעילותו ההתנדבותית היומיומית למען אלו הזקוקים לעזרה. אחד האתגרים הגדולים של המרכז הוא מבצע החסד לקראת פסח, במסגרתו דתיים, חילוניים, צעירים, מבוגרים, תלמידים – כולם ביחד משלבים כוחות כדי להגיע אל היעד. אני קורא לכל מי שיכול לסייע – בתרומות מוצרי מזון ותרומות כספיות, באיסוף מוצרים, באריזה, בחלוקה ובכל חלק מהמבצע, להצטרף עימנו למשימה, כי כולנו חייבים להתגייס ולסייע לכל אחד לחגוג את הפסח בכבוד". 

לתרומות וסיוע ניתן ליצור קשר במספר הטלפון: 04-9550127.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com