בפעילות כוחותינו לאיתור אמצעי לחימה גילו התעללות בבעלי חיים: "נקרע לנו הלב" - 0404
+
בפעילות כוחותינו לאיתור אמצעי לחימה גילו התעללות בבעלי חיים: "נקרע לנו הלב" דוברות המשטרה

בפעילות כוחותינו לאיתור אמצעי לחימה גילו התעללות בבעלי חיים: "נקרע לנו הלב"

במסגרת פעילות יזומה שבוצעה אתמול על ידי המשטרה במתחם בכפר עאבלין במהלך חיפוש לאיתור אמצעי לחימה, הזדעזעו מהמראות שנגלו לעיניהם.

השוטרים הבחינו בשטח בתחומי המתחם בהזנחה והתעללות בבעלי חיים שכללה: 2 פגרים של כלבים מוטלים כשהם עדיין קשורים עם שרשרת לגדר, טווס שקשור עם חוט ברזל ברגלו לגדר, 5 גורי כלבים ו-3 כלבים בוגרים מוזנחים, מורעבים וחולים, 40 כבשים לא מחוסנים ולא מסומנים.

השוטרים יצרו קשר מיידית וטרינר עירוני שהזעיק את יחידת הפיצו"ח ממשרד החקלאות ונציג עמותת צער בעלי חיים. גורי הכלבים והכלבים הבוגרים נלקחו על ידי הוטרינר להמשך טיפול רפואי,הטווס שוחרר והכבשים טופלו על ידי יחידת הפיצו"ח.

״כשהבחנו בבעלי החיים במצבם הגופני ובתנאים שהוחזקו נקרע לנו הלב.הם הביטו בנו כאילו הבינו שבאנו להצילם.משימתנו העיקרית היתה לחפש אמצעי לחימה במתחם אולם חילוץ והצלת בעלי החיים הפכה להיות המשימה המרכזית והחשובה״ כך מסר ראש צוות השוטרים שפעלו במקום בסיום פעילותם.

בעל המתחם, בן 30, תושב עאבלין, עוכב להמשך חקירה בתחנת המשטרה והטיפול הועבר ליחידת הפיצו"ח.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

ממשטרת ישראל נמסר כי המשטרה רואה בחומרה התעללות והזנחת בעלי חיים. המשטרה תמשיך לפעול כנגד כל אדם שיפגע בבעלי החיים, הן בדרך של התעללות והן בדרך של הזנחה עד למיצוי הדין עימו.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

מבזקיםלכל המבזקים