אורביט קיבלה הזמנה לשדרוג מערכות בקרת אנטנות ב- 4.2 מליון ש''ח - 0404
+
אורביט קיבלה הזמנה לשדרוג מערכות בקרת אנטנות ב- 4.2 מליון ש"ח איאן טיק

אורביט קיבלה הזמנה לשדרוג מערכות בקרת אנטנות ב- 4.2 מליון ש"ח

אורביט קיבלה הזמנה לשדרוג מערכות בקרת אנטנות עבור סוכנות מדע אמריקאית מובילה, במסגרת החוזה בהיקף 4.2 מיליון שקל, אספקת יחידות בקרה לאנטנות באורך 5.5 מטר ו- 13 מטר תושלם עד 2019

 אורביט טכנולוג'יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, קיבלה הזמנה לשדרוג יחידות בקרת אנטנה (ACUs) מחברת שירותי הנדסה לאווירונאוטיקה. יחידות בקרת האנטנה של אורביט ישלטו על אנטנות בגדלים של  5.5 מטר ו- 13 מטר באתרים של סוכנות המדע האמריקאית בחלקים הצפוניים ביותר של כדור הארץ.

על פי החוזה בהיקף של 4.2 מיליון שקל, אספקת יחידות בקרת האנטנה צפויה להסתיים ב- 2019.

"התחלנו בהתאמה, שדרוג ושיקום מערכות חישה מרחוק לחברת שירותי הנדסה זו עוד ב -2012", ציין איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט. "מאז השלמנו מספר פרויקטים גדולים ביחד. אנו מודים להם על האמון המתמשך בטכנולוגיה ובתמיכה שלנו".

אודות יחידות בקרת האנטנה (ACUs) של אורביט: יחידות בקרת האנטנה החיצוניות המתקדמות של אורביט (ACUs) מקלות על ניטור ובקרה של מערכות המעקב במקומות מרוחקים. עם מגוון רחב של תכונות מובנות עבור יישומי טלמטריה ועקיבת לוויינים, יחידות בקרת האנטנה של אורביט (ACUs) מאפשרות הן מעקב אוטומטי והן מעקב נשלט כמו גם פעולת שליטה מרחוק באמצעות מחשב מארח. המארז האטום הרמטית תוכנן לעמוד בתנאים סביבתיים קיצוניים והוא מצויד במעבד רב עוצמה המסוגל לבצע את אלגוריתמי המעקב המורכבים ביותר.

אודות אורביט: אורביט מערכות תקשורת בע"מ מתמקדת בתקשורת מבוססת מעקב מדויק בתחומי תקשורת הלוויין, הטלמטריה והחישה מרחוק, ומספקת פתרון חדשני לניהול שמע אווירי. עם האישורים הנדרשים מצד סוכנויות הגנה, ממשל ועסקים, אנו מספקים פתרונות turnkey מותאמים אישית בים, ביבשה ובאוויר. השילוב הייחודי של אורביט בין עיצוב חכם, אמינות גבוהה וניסיון מוכח בשטח מאפשרים לנו לענות לצרכיו של כל לקוח.