מכבי חיפה: סגן היו"ר ארנון שירן, יפרוש מתפקידו בסוף יוני - 0404
+
מכבי חיפה: סגן היו"ר ארנון שירן, יפרוש מתפקידו בסוף יוני יוסי שקל

מכבי חיפה: סגן היו"ר ארנון שירן, יפרוש מתפקידו בסוף יוני

סגנית אלופת המדינה לעונת 2016-17 מכבי חיפה, הודיעה היום (ראשון) על החלטת סגן היו"ר ארנון שירן, לפרוש מתפקידו בארגון בסוף חודש יוני, לאחר שבע שנים בתפקיד.

בהמשך לשיחות פנימיות בין בעלי הקבוצה ג'ף רוזן ובין שירן בנוגע להמשך פעילות המועדון בשנים הבאות, שירן הודיע על כוונתו לפרוש בסיום העונה הנוכחית.

בין 2007-2010, שירן עבד בתפקיד יועץ ונציג בעלי הקבוצה ג'ף רוזן בישראל. בקיץ 2010 קודם לתפקיד סגן היו"ר של מכבי חיפה. במהלך שבע השנים בתפקיד סגן היו"ר, שירן לקח חלק מרכזי בבניית ארגון איכותי מהמעלה הראשונה, עם התנהלות וניהול בסטנדרטים גבוהים כמקובל בעולם העסקים, והקבוצה הפכה למועדון מרכזי מהמובילים בכדורסל הישראלי.

בתקופתו של ארנון בתפקיד סגן היו"ר, הגיע המועדון להישגים הבאים: אליפות היסטורית ראשונה, פעמיים הגיע למעמד גמר אליפות, פעם אחת הגיע למעמד גמר גביע המדינה, פעם אחת הגיע למעמד חצי גמר גביע המדינה,

"היינו מאוד בעלי מזל, לפני שבע שנים, כשהצלחנו להביא אדם בקליבר של ארנון שירן, שהיה אדם ומנהל מסור, נאמן, וראוי להערכה וכבוד", אמר בעלי מכבי חיפה, ג'ף רוזן. "התרומה של ארנון למועדון היא עצומה בכל קנה מידה שהוא, ואני רוצה להודות לו על שירותו. ארנון הוא חבר טוב שלי ואני מאחל לו את כל הטוב שיש".

"אני פורש מתפקידי אחרי שבע שנים של בניית מועדון מסודר ומאורגן, עם הישג של אליפות היסטורית ראשונה והישגים נוספים שמיצבו את מכבי חיפה כמועדון צמרת בכדורסל הישראלי", אמר ארנון שירן. "אני מודה בראש ובראשונה לג'ף רוזן בעלי הקבוצה שהפך להיות לי לחבר ולא רק בוס. לאנשי הצוות, למאמנים ולשחקנים במועדון, לספונסרים ולבעלי המנויים, לקהל האוהדים המסור שרק הולך וגדל. למנהלת ליגת העל ולדירקטוריון בו הייתי חבר שבע שנים, לאיגוד הכדורסל, לעיריית חיפה ולעומדים בראשה. תודה מקרב לב".

מבזקיםלכל המבזקים