מרגש: נועם בן ה-8 טופל על ידי חובש איחוד הצלה וביקש להתחפש בפורים לחובש - 0404
מרגש: נועם בן ה-8 טופל על ידי חובש איחוד הצלה וביקש להתחפש בפורים לחובש דוברות איחוד הצלה

מרגש: נועם בן ה-8 טופל על ידי חובש איחוד הצלה וביקש להתחפש בפורים לחובש

נועם מעטוף בן ה-8 מרחובות טופל בשבוע שעבר על ידי חובש איחוד הצלה לאחר שנחבל בפניו. הטיפול המהיר והמסור של המתנדב השאיר על נועם רושם גדול וגרם לו להחליט: בפורים הקרוב אתחפש לחובש איחוד הצלה. אביו של נועם, יוסי, מספר: "עד אותו רגע נועם התלבט במשך שבועות למה להתחפש. אך בעקבות המכה שקיבל בבית הספר והטיפול שקיבל מהחובש הוא החליט להתחפש בעצמו לחובש. של איחוד הצלה כמובן".

הוריו פנו לאיחוד הצלה ושאלו כיצד ניתן לרכוש תחפושת של מתנדב איחוד הצלה. בהנהלת הארגון התרגשו מהמחווה של נועם והעניקו לו במתנה תחפושת פרמדיק איחוד הצלה. נועם גם הוזמן יחד עם הוריו לסניף רחובות של איחוד הצלה שם עלה נועם לאמבולנס שמפעיל הארגון בעיר וישב עם אופנולנס – אופנוע אמבולנס המשמש את אנשי הרפואה של איחוד הצלה להצלת חיים. נועם הנרגש סיכם את הביקור במילות תודה מרגשות – על הטיפול המהיר שקיבל ועל המחווה מצד רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה.

בצילום: נועם ויוסי מעטוף באמבולנס איחוד הצלה. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]