בהשתתפות אומנים: מופע התרמה חגיגי למען המתמודדים עם מחלת הסרטן ייערך בירושלים - 0404
בהשתתפות אומנים: מופע התרמה חגיגי למען המתמודדים עם מחלת הסרטן ייערך בירושלים

בהשתתפות אומנים: מופע התרמה חגיגי למען המתמודדים עם מחלת הסרטן ייערך בירושלים

ביום שלישי, ה-12.3.19, יתקיים אירוע התרמה של עמותת 'המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן' בהשתתפות האמנים, היוצרים והמלחינים מהשורה הראשונה של המוזיקה הישראלית: מיכה שטרית, קורין אלאל וארקדי דוכין.

כל הכנסות מהאירוע הם תרומה ומוקדשות להמשך הענקת טיפולי רפואה משלימה להקלה, תמיכה ולווי לאנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן בכל שלבי המחלה. בשעה 19:00 קבלת פנים ב-20:00 תחילת המופע.

המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן (ע"ר): המרכז הוקם ביוזמתה של לנה שטרן (אלמנתו של ח"כ יורי שטרן ז"ל) ומשפחתה. מרכז יורי שטרן מעניק מדי שנה כ-12,000 טיפולים ברפואה משלימה על ידי כ-170 מטפלים-מתנדבים מוסמכים שעוברים הכשרה ייעודית מקצועית לטיפול בחולי סרטן. הטיפולים ניתנים ללא תשלום במכון האונקולוגי ובבית החולים לילדים וילף של המרכז הרפואי שערי צדק לחולי סרטן  ובני המשפחה ובעלות סמלית בקליניקה הקהילתית של המרכז לסיוע הוליסטי.

הטיפולים משפרים בצורה משמעותית את איכות החיים של המתמודדים עם המחלה, ומסייעים ומקלים על כאבים ותופעות לוואי של כימותרפיה, הקרנות והתמודדות כללית עם מחלת הסרטן בכל שלביה.

לנה שטרן, פסיכותרפיסטית גופנית, מייסדת העמותה: "יצרנו מודל ייחודי שמאפשר להעניק טיפולים הוליסטים של רפואה משלימה המועילים לגוף ולנפש למתמודדים עם המחלה ותופעות הלוואי של הטיפולים הקשים. עבודת המרכז מתבססת על עבודה מקצועית של מטפלים מוסמכים שכולם מתנדבים  בתחומים שונים של רפואה משלימה -כגון טיפולי מגע, דיקור, טיפולי גוף נפש וקבוצות תמיכה. "כולנו רקמה אנושית אחת", כמו שנאמר בשיר.

החזון שלנו לאפשר טיפולי רפואה משלימה לכל אוכלוסייה מתמודדים עם מחלת הסרטן בחינם ובמחיר סמלי, כולל מעגלים של משפחות ומלווים כדי לשפר איכות החיים של כל המשפחה".

לרכישת כרטיסים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]