נפגע טרור ומשפחתו שוהים שמונה ימים באוהל מול ביתו של שר הביטחון: "אנחנו מיואשים" - 0404
+
נפגע טרור ומשפחתו שוהים שמונה ימים באוהל מול ביתו של שר הביטחון: "אנחנו מיואשים" פייסבוק

נפגע טרור ומשפחתו שוהים שמונה ימים באוהל מול ביתו של שר הביטחון: "אנחנו מיואשים"

יוסף ליפן לביא שוהה יחד עם אשתו ושלושת ילדיהם זה שמונה ימים באוהל מול ביתו של שר הביטחון, אביגדור ליברמן, לאחר שביתם, קרוון ביישוב נווה ארז שליד מכמש, הוחרם.

לדבריו של יוסף, אחרי שלוש שנים של חיפוש מקום מגורים, נמצא הקרוון ביישוב מכמש. אולם, באמצע עבודות השיפוץ של המקום, הגיעו לכאורה אנשי המנהל האזרחי והחרימו את המבנה. זאת למרות שלטענתו של יוסף, כלל הכסף שולם כנדרש עבור ביתם החדש.

פייסבוק

פייסבוק

בפוסט שפרסם יוסף אמש ברשת החברתית פייסבוק, סיפר כי "אני נכה נפגע איבה מפיגוע דקירה בעיר העתיקה שבו איבדתי כליה. ואני סובל מפוסט טראומה. הקרוון הזה היה הצ'אנס שלנו לקורת גג ועכשיו אנחנו על סף יאוש. ולכן באנו לביתו של שר הביטחון שיחזיר לנו את הבית אבל הוא לא סופר אותנו".

בשיחה עם חדשות 0404 הוסיף יוסף כי "התקבלנו ליישוב. שילמנו על השטח, שילמנו על הקרוון. מלא כסף הלך ואין לנו כלום. ואין לאן ללכת. אנחנו צריכים את הבית חזרה. אנחנו מיואשים".

עוד הוסיף יוסף כי "לך תסביר לילדים שהממשלה והצבא לקחו להם את הבית, אנחנו בעצמנו לא מבינים. הילדים רוצים את הבית. אנחנו לא נוותר. נישאר פה עד שיחזירו לנו את הבית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com