רשמית: ג'ורדי קרויף מאמן מכבי ת"א, מאנספורד המנכ"ל - 0404
+
רשמית: ג'ורדי קרויף מאמן מכבי ת"א, מאנספורד המנכ"ל יוסי שקל

רשמית: ג'ורדי קרויף מאמן מכבי ת"א, מאנספורד המנכ"ל

מכבי ת״א הודיעה הבוקר (רביעי) באופן רשמי על מינויו של ג'ורדי קרויף לתפקיד המאמן.

הבעלים מיץ' גולדהאר אמר: "אני שמח להודיע על מינויו של ג'ורדי קרוייף כמאמן החדש של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. המינוי נכנס לתוקף באופן מיידי. אני יודע כי לג'ורדי יש תחושת אחריות רבה כאחד הנושא את השם קרויף, שם המהווה מילה נרדפת לכל כך הרבה הישגים בכדורגל. 

אני, מרגיש כמוהו שזהו העיתוי המתאים לעשות צעד נוסף זה. כאחד שהיה לו הכבוד להכיר את יוהאן קרוייף ולראות כמה גאה היה בבנו, אני משוכנע כי יוהאן היה מתרגש מאוד לראות את ג'ורדי נוטל על עצמו את תפקיד המאמן במועדון עתיר היסטוריה שכזה. אני בטוח שעם תמיכה של כל הארגון והאוהדים שלנו, ג'ורדי יביא לתוצאות ולסגנון משחק העומדים בסטנדרטים להם אני מצפה".

ג'ורדי קרוייף אמר: "אני שמח ונרגש להתמנות למאמן של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. כשאני מתחיל את שנתי השישית במועדון מי כמוני מודע לציפיות של הבעלים ושל האוהדים. אני נחוש יותר מתמיד לעמוד בציפיות אלה".

בנוסף, הודיעה הקבוצה על מינוי של בן מאנספורד כמנכ"ל החדש של המועדון.

הבעלים מיץ' גולדהאר, אמר: "אני שמח לקבל בברכה את בן למכבי ת"א. הרקע והניסיון של בן הן תוספת מבורכת להנהלה הבכירה של המועדון ואני מצפה לעזרתו של בן בהובלה ובקידומו של המועדון בכל החזיתות״.

מאנספורד אמר לאתר הרשמי: ״אני מאושר להצטרף למועדון הכדורגל המוביל והמצליח בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. אני מחכה בקוצר רוח לעבוד עם מיץ' וכולם במכבי ת"א על מנת להביא בשנים הקרובות, להישגים נוספים הן על המגרש ומחוצה לו, בישראל ובאירופה – כל זאת למען האוהדים הנפלאים של המועדון".

בן כיהן בשנה האחרונה כמנכ"ל של לידס יוניטד, מועדון אליו הצטרף מבארנסלי בה שימש כמנכ"ל במשך שלוש שנים. עונתו האחרונה כמנכ"ל ה-'טייקס' הסתיימה בהעפלת ליגה ובזכיה בגביע ה- Johnstone's Paint Trophy.

בן בוגר תואר במשפטים מאוניברסיטת לסטר, התמחה בתחום הספורט עם דגש על כדורגל בחברת עורכי הדין ווקר-מוריס מלידס.

מאנספורד הרחיב את ניסיונו בספורט המקצועני לאחר שעזב את ווקר-מוריס ועבד כסוכן בחברת 'ווסרמן' סוכנות ניהול ספורטיבית בינ"ל מובילה, בה סייע בניהול הקריירות של ספורטאים מקצוענים ובייעוץ בנושאים מסחריים ובהסכמי חסות.