מוניוס הודיע לשחר: "לא אגיע למכבי חיפה בעקבות בעיה משפחתית" - 0404
+
מוניוס הודיע לשחר: "לא אגיע למכבי חיפה בעקבות בעיה משפחתית" יוסי שקל

מוניוס הודיע לשחר: "לא אגיע למכבי חיפה בעקבות בעיה משפחתית"

טוני מוניוס, המנג'ר שחתם במכבי חיפה לשנתיים והיה אמור להיות מוצג רשמית בתחילת חודש יולי, הודיע כי בשל בעיה משפחתית מורכבת, אינו יגיע לישראל, כך הודיעה הערב (שלישי) מכבי חיפה באופן רשמי.

מוניוס, שעמל על בניית הסגל יחד עם המאמן גיא לוזון, בחודשיים האחרונים ואף ביקר בישראל ונפגש עם המנכ"ל, אסף בן דב ולוזון מספר פעמים בחו"ל במהלך השבועות האחרונים, עדכן במכתב מפורט לנשיא המועדון כי בשל בעיה אישית משפחתית מורכבת לא יוכל להגיע לישראל. במכתב הודה מוניוס לנשיא על ההזדמנות והתנצל על הבעיה הלא צפויה. הנשיא יעקב שחר, נעתר לבקשתו של טוני שלא להגיע לישראל בשל הסיטואציה המורכבת.

ראשי המועדון, שעבדו מול טוני והתרשמו מאוד מדרכו ומאופן בניית הקבוצה, קיבלו באכזבה אך בהבנה את בקשתו של המנג'ר המיועד. המשך בנית הסגל תושלם לפי התוכנית שנקבעה ע"י מוניוס ולוזון כאשר עם מספר שחקנים אף נפתח משא ומתן. מוניוס יסייע בתהליך בניית הסגל ממקום מושבו בספרד.

הנשיא, יעקב שחר, התייחס למכתבו של מוניוס: "יש דברים שהם מעל לכדורגל ואנו כמובן מאוכזבים, אני משוכנע שנמשיך להיעזר בטוני ונשמור איתו על קשר הדוק. אנו מאחלים לו שכל בעיותיו יבואו על פתרונן".

דוברות מכבי חיפה

דוברות מכבי חיפה