שטיחים – לא מה שחשבתם - 0404
+
שטיחים – לא מה שחשבתם

שטיחים – לא מה שחשבתם

השטיח הוא אחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית ומשרד, אך אנו לא תמיד מודעים לכך. עם זאת, אם נוציא את השטיחים מהחדר, נרגיש מיד שמשהו חסר. רק השטיח מסוגל להעניק את החמימות והביתיות לחלל החדר. שטיח טוב ואיכותי יכול גם להגן מפני צינת הקור בתקופת החורף ולשמש כמשטח נעים ונוח להרכבת פאזלים או לקריאת ספר טוב, כשהגשם בחוץ מצליף ללא רחמים.

לכל שטיח יש שם: השטיחים מתחלקים לסוגים רבים. אז בפעם הבאה שאתם נכנסים לחנות שטיחים, תוכלו להרשים את המוכר בידע שצברתם על סוגי השטיחים השונים. אלה כמה מבין השטיחים הנפוצים:

שטיחי שאגי – שטיחים אלה היו נפוצים בשנות ה-60 או ה-70 של המאה הקודמת. מאז הם עברו שדרוג קטן מבחינת עיצוב וחזרו לאופנה בתקופה האחרונה. שטיח שאגי עשוי מסיבים קטנים של צמר או חומר סינתטי. המבנה המיוחד הזה הוא שמעניק לשטיח את הרכות הייחודית. השטיח מגיע במגוון צבעים, בהתאם לפונקציה שעליו למלא. אם מדובר בשטיח לסלון יוקרתי, ניתן לבחור בשטיחים בצבעים סולידיים כמו שחור, כחול עמוק, ירוק כהה או אפור. מנגד, אם השטיח ישמש כשטיח משחקים בחדר הילדים, ניתן לבחור בשטיח בצבעים בהירים ועליזים כמו ורוד, תכלת או ירוק בהיר.

שטיח חלוקי נחל – אם תחפשו בגוגל תמונות של שטיח חלוקי נחל, תוכלו להתבלבל בקלות בין השטיח לבין האבנים האמתיות. שטיח עגול כמו שטיח חלוקי נחל כולל מבנה ייחודי המשלב עיצוב תלת ממדי ואריגה צפופה. שילוב זה הוא שמעניק לשטיח מראה של אבנים אמתיות, והוא מתאים לכל מי שמעוניין להביא את הטבע הביתה.

שטיח חבל – בדומה לשטיח חלוקי נחל גם שטיח זה מתאים לכל אוהבי הטבע. שטיח חבל עשוי מחומרים טבעיים כמו סיבים מעץ הקוקוס. הוא משתלב להפליא עם פריטים כמו עציצי במבוק, ואין צורך לקפל את השטיח הדקיק בימי הקיץ החמים.

שטיח טלאים – שטיח עליז זה מתאים לחדרי משחקים של הילדים או למבוגרים שאוהבים לצאת מגבולות העיצוב הסולידי והרציני. ריבועים קטנים בצבעים שונים משתלבים בהרמוניה מושלמת בשטיח המעוצב. עם זאת, אינכם מוכרחים לבחור שטיח טלאים צבעוני הכולל פיסות בכל צבעי הקשת. תוכלו לבחור בשטיח בעל עיצוב רגוע יותר המשלב ריבועים של אותו הצבע רק בגוונים משתנים.

לפרוס שטיח אדום: השטיח האדום אינו רק ביטוי המיועד לסמן יוקרה וכבוד, אלא שם של חברת שטיחים מקצועית המספקת שטיחים לכל מטרה. אם אתם מחפשים שטיח מעוצב שיתאים להפליא לשולחן בסלון, או אם אתם מחפשים שטיח לחדר שינה שיחמם את הילדים בימי החורף, תוכלו לקבל את מיטב הייעוץ המקצועי. הצוות של השטיח האדום יעזור לכם לבחור את סוג השטיח המתאים לכם. ניתן להתרשם לא רק משטיחים מודרניים כמו שטיחי שאגי או שטיחי טלאים, אלא גם משטיחים מסורתיים שבאריגתם משקפים תרבויות עתיקות כמו שטיחים פרסיים שנארגו באיראן או שטיחים אפגניים.