הפעלות לאירועים: עולם של אטרקציות - 0404
+
הפעלות לאירועים: עולם של אטרקציות

הפעלות לאירועים: עולם של אטרקציות

אין חגיגה בלי עוגה. כך נהגנו לשיר בגן. אבל היום, כדי לחגוג יום הולדת צריך יותר מכך. ימי ההולדת לבני השש ובני השבע, וכן חגיגות הבר מצווה והבת מצווה הפכו לטקסים של ממש. כדי לחגוג כמו שצריך חייב כל אירוע לכלול הופעה של ליצן או כל גימיק אחר שימשוך את לב הילדים. כי בעולם של מכשירים סלולריים וטאבלטים, יש צורך בהפעלה איכותית שתנתק את הילדים מהמסכים.

עולם של אטרקציות: מחפשים אטרקציות לבת מצווה במרכז? או אולי הפעלה מיוחדת לילד הקטן שעולה לכיתה א? זוהי רשימה של אטרקציות שכדאי לבחון:
דוכני מזון – כולם אוהבים לאכול, ובייחוד אם מדובר במאכלים שלא אוכלים בכל יום. אז אם אתם דואגים שהכיבוד שהכנתם לא יספיק לכיתה שלמה של ילדים רעבים, תוכלו להזמין דוכני מזון.

כך תוכלו לספק הנאה צרופה לכל ילד שאימא שלו לא מרשה לו לאכול ממתקים. הילדים יוכלו לאכול בתיאבון רב קרפ צרפתי עם ממרח שוקולד או ריבה, לנסות לתפוס את שערות הסבתא ההולכות ונמסות בתוך הפה או לבחור את הגלידה האהובה עליהם.

מתנפחים – אטרקציה מקפיצה זו תספק תעסוקה לכל הילדים. אם החלטתם לשלב מתנפחים באירוע יום ההולדת של הילד, הדבר היחיד שתצטרכו לדאוג לו הוא שהילדים לא יריבו זה עם זה על התור שלהם לעלות למתנפח הקופצני. כך שאם תכננתם פעילויות נוספות ליום ההולדת, תוכלו לשכוח מהם. ספקו לילדים את המתנפח והם כבר יסתדרו לבד.

קריוקי – כשם שיש קריוקי למבוגרים כן יש גם קריוקי לילדים. אפשר לארגן מעין תחרויות כוכב נולד לילדים ולשיר בקולי קולות לצלילי המנגינה את השירים האהובים על כולם.

שולחנות משחק – גם ספורט וגם הנאה. שולחנות משחק מתאימים לילדים היפראקטיביים שאינם מוותרים על משחק כדורגל טוב בהפסקות בבית הספר. משחק כדורגל שולחני הוא פתרון טוב באירוע שבו אין רחבת דשא גדולה למשחק כדורגל אמתי. שולחנות אלה מתאימים לחברים שבאו לחגוג בר מצווה לחברם הטוב, והם אינם מוכנים לוותר על משחק ספורטיבי גם כשמדובר במסיבה.

משחקים וירטואליים – מי אמר שאי אפשר לשלב בין ספורט למחשבים? משחקים וירטואליים מזמינים את הצעירים להשתתף במשחק וירטואלי כמו שטיח ריקוד, כשהמטרה במשחק זה היא לדרוך על החצים המסומנים בהתאם להוראות התוכנה.

צילומי מגנטים – אטרקציה ישנה אבל אהודה על כולם. הילדים יכולים "לשגע" את הצלם ובלבד שיקבלו תמונת מגנטים איכותית עם הקדשה שיוכלו לתלות על דלת המקרר בבית.
מפיקים אטרקציות לילדים

גרים בחולון או בבת ים? רוצים לחגוג יום הולדת לילד שחוגג 7 שנים? הצוות של קרניבליטו מספק הפעלות לימי הולדת במרכז המשלבות חדשנות ומקוריות. תוכלו להזמין אטרקציות שונות כמו משחקי שולחן הכוללים כדורסל, כדורגל או הוקי אוויר, או להשכיר מערכת קריוקי לילדים לערב שלם. נוסף על כך, כל אירוע זקוק למזכרת. בשביל זה מציע הצלם של קרניבליטו צילומי מגנטים.

מבזקיםלכל המבזקים