רכישת בית אינה דבר פשוט: דעו את זכויותיכם על הבית - 0404
+
רכישת בית אינה דבר פשוט: דעו את זכויותיכם על הבית

רכישת בית אינה דבר פשוט: דעו את זכויותיכם על הבית

רכישת בית או דירה אינה דבר פשוט. אנו עובדים במשך שנים במטרה לחסוך בכיף עבור בית חלומותינו, וכשמגיע רגע הרכישה הגדול, אנו עדיין נאלצים להתעסק עם ניירת, מגבלות ביורוקרטיות שונות וקריאה מאומצת של האותיות הקטנות בחוזה. כדי להבטיח את ההתנהלות התקינה מול הקבלן או המוכר הפרטי, מומלץ לבחור עורך דין העוסק בענייני מקרקעין כדי שיוכל ללוות אתכם בכל התהליך המייגע – החל בהכנת הניירת לחתימה על החוזה ועד לקבלת המפתחות לבית החדש.

לקנות דירה בתל אביב: תל אביב היא אחת הערים המרכזיות ביותר בארץ. בהיותה עיר ללא הפסקה, אנשים רבים מחפשים דירות למכירה או להשכרה כדי להיות קרובים למקום העבודה המשתלם והאטרקטיבי לפעילויות שונות כמו הופעות של זמרים מפורסמים או לאטרקציות מרהיבות כמו מסעדות יוקרה או בתי תיאטרון. מטבע הדברים, הביקוש לשירותי עו"ד מקרקעין בתל אביב הוא גדול, בגלל העלייה בביקוש הדירות והקושי למצוא דירה איכותית.

לבחור עורך דין מקרקעין: אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין טוב כדי לבצע רכישה של דירה, אלה כמה דגשים שיוכלו לסייע לכם בבחירה:

עורך דין מנוסה – עורך דין שצבר ניסיון רב בתחום המקרקעין יוכל ללוות אתכם בכל התהליך המייגע ברכישת דירה. כבעל ניסיון, יידע עורך הדין לצאת מקשיים שמרעיפים עליו הקבלנים או מוכרי הדירות, וינחה אתכם כיצד עליכם לנהוג בבית המשפט במקרה הצורך.

להתייעץ – אם יש לכם חבר שקנה לאחרונה דירה ושכר את שירותיו של עורך דין טוב אשר ליווה אותו בכל התהליך, זה הזמן לבקש ממנו את מספר הטלפון של עו"ד מקרקעין מומלץ.

חיפוש באינטרנט – בימינו אין מכשול שאתר אינטרנט טוב לא יכול להתגבר עליו, וזה כולל חיפושי עורך דין. למזלכם, אנשים רבים התנסו בשירותי עורך דין לפניכם, והם ישמחו להמליץ בפורומים השונים על עורך דין טוב.

מתי כדאי לשכור עורך דין: עורך דין מקרקעין מקצועי יוכל לסייע לכם בכל המקרים שבהם אתם עוסקים במכירה והשכרה של דירה. אלה כמה מבין המקרים הנפוצים יותר:

רכישת נכס מקבלן – לעתים הקבלן מנסה לעקוף את החוק ולחייב אתכם בעלויות מיותרות. כמו כן, הקבלן מצויד בעורך דין המכיר את כל הזכויות. משום כך, אם החלטתם לבצע רכישה מקבלן, כדאי לשכור עורך דין מטעמכם במטרה לעמוד על זכויותיכם.

עריכת עסקאות יקרות – כדוגמת מכירה והשכרה של בתים פרטיים. עסקאות אלה יקרות במיוחד, ולכן עזרתו של עורך הדין חשובה להגנה על כספכם.

שכירות – אמת, לא מדובר בדירה שלכם, אך גם כאן מומלץ לבקש את עזרתו של עורך דין מקצועי. בסופו של דבר, המשכיר מציג לכם חוזה לחתימה ואינכם רוצים להחמיץ את האותיות הקטנות והחשובות.

ינון ברקאי ושות' – המקצועיות מדברת בעד עצמה: משרד עורכי הדין ינון ברקאי ושות' עוסק בכל הנושאים הכרוכים ברכישה והשכרה של דירה, ולכן אם אתם מחפשים עורך דין לקניית דירה הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקבל עזרה בנושאים מגוונים כדוגמת הוצאת נוסח טאבו, טיפול במקרים של חריגות בבנייה, ליקויי בנייה, ייעוץ בעניין מיסוי נכס, ביצוע בדיקה של שעבודים ועוד.