מעצבת פנים - בית כלבבכם - 0404
+
מעצבת פנים – בית כלבבכם

מעצבת פנים – בית כלבבכם

"תרגישו כמו בבית" אנחנו אומרים לאורחים ההססניים העומדים נבוכים בפתח ביתנו. אין זה משנה אם אנחנו גרים בדירה שכורה או בבית קרקע פרטי, תמיד נשמח לחזור הביתה בסיומו של עוד יום עבודה מייגע. ואכן, הבית משרה עלינו תחושה של יציבות וביטחון. חלקנו נמצאים בו במשך רוב שעות היום כעובדי פרילנס שעובדים מהבית, וחלקנו שבים אליו רק בשעות הערב. על כל פנים, כולנו אוהבים להתרווח על הספה הנוחה בסלון בבית חמים ונוח. עקב החשיבות הרבה שאנו מייחסים לביתנו, אנחנו דואגים למראהו הפנימי ומתייעצים עם מעצבת פנים מומחית.

מדוע אנחנו פונים למעצבת פנים? אם סיפרתם לחבר שאתם שוכרים את שירותיה של מעצבת פנים שתעזור לכם לשפר את הבית, וקיבלתם את התגובה הזו: "בשביל מה לשלם כסף מיותר? אני יכול לבוא ולעצב לך את הבית בחינם", דעו כי חברכם אינו היחיד שחושב כך. ישנם אנשים שבטוחים כי רק הם יודעים איך לעצב ולסדר את ביתם, ושאם הם התאימו את צבע הווילונות בסלון לצבע הספה, כאן הסתיימה העבודה. אך למעשה, הדבר אינו כך. מעצבת פנים מקצועית יודעת לא רק להתאים את הצבעים בחדר, אלא גם לשרטט ולתכנן את החללים כך שניתן יהיה לנצל כל פינה ולהתאים את מיקום הרהיטים למשחקי האור והחושך הנשקפים מהחלון. אז אם אתם רוצים להפתיע את המשפחה והחברים בעיצוב המושלם, פנו למעצבת פנים.

שמים את עיצוב הפנים במרכז: גרים בחולון, בת ים או תל אביב ועברתם בדיוק לדירה חדשה? מחפשים מעצבי פנים במרכז שישדרגו עבורכם את המראה של הבית? אזור המרכז בארץ מתאפיין בבניינים גבוהים ומודרניים. בזכות מקומות התעסוקה המגוונים שמציעה האזור ומקומות הבילויים האטרקטיביים כמו מסעדות יוקרתיות או ברים ופאבים הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה, תושבי המרכז אוהבים להיות בעניינים בכל עת. וזה מתבטא גם בעיצוב פנים. מעצבת פנים יודעת שמרבית הלקוחות מעוניינים בעיצוב מודרני שישדר יוקרה וייצוגיות. למשל, כדי ליצור אווירה בורגנית יותר, רבים מהלקוחות אוהבים לכלול בר משקאות בסלון ביתם.

עיצובים בירושלים: לעומת תושבי המרכז, אנשי בירת ישראל מחפשים סגנון עיצוב קצת אחר. כולנו מכירים את האבן העתיקה והמיוחדת של ירושלים. ובכן, ירושלמים לא מעטים מתייעצים עם מעצבת פנים בירושלים לגבי הדרך הטובה ביותר לשלב את האבן הזו בסלון ביתם. המעצבת המקצועית יודעת לשלב את האבן העתיקה עם הריצוף, החיפוי והחללים האחרים בבית כדי להשרות על הסלון אווירה ביתית עם ניחוח של פעם.

אילנה אברון – מעצבת פנים: לא אוהבים כשאומרים לכם איך לעצב את הבית? מחפשים מעצבת פנים במרכז עם ראש פתוח הפתוחה לדעותיכם? אילנה אברון עוסקת בתחום עיצוב פנים כבר 15 שנה. אברון מאמינה כי התכנון בא לפני הכול, ולכן היא תשמח להכיר אתכם ולתכנן עמכם את מראה הבית מבחינת הכנת תכניות לתקרות ותאורה, חשמל או מיזוג אוויר. כמו כן, תוכלו לקבל ייעוץ לגבי שימוש בחומרים כמו ריצוף מתאים, חיפוי או ברזים מעוצבים.