עוברים דירה - שינוי מרענן - 0404
+
עוברים דירה – שינוי מרענן

עוברים דירה – שינוי מרענן

מעבר דירה או משרד אינו תהליך פשוט. מצד אחד, מדובר בשינוי מרענן, חידוש שנועד להיטיב עם העוברים – אנו עוברים לדירה חדשה ומשופצת או למשרד גדול ומרווח יותר. מצד שני, עצם המעבר כרוך באריזת חפצים בלתי פוסקת, ולעתים אף בפרידות מהמשפחה והסביבה הקרובה, עקב מעבר לעיר אחרת. נוסף על כך, כשם שמעבר הדירה קשה למבוגרים, הוא עלול להיות קשה אף יותר עבור הילדים. כאשר אחד ההורים מתקבל לעבודה רווחית בעיר אחרת, הילדים אינם מסוגלים להבין מדוע עליהם לעזוב את בית הספר והחברים ולעבור לעיר אחרת. משום כך, לעתים קרובות נדרשת עזרה של ייעוץ פסיכולוגי מקצועי, כדי לא לפגוע בנפשם העדינה של הילדים.

מהמוביל תבוא הישועה: בתקופת המעבר הלחוצה לא מוכרחים לעשות זאת לבד. אמנם המובילים אינם יכולים להסיר מכם את המתח הנפשי שבו אתם שרויים בתקופת המעבר, אך הם יכולים לעזור לכם בכל הדרוש כדי להוביל את חפציכם בשלום. אלה כמה מבין שירותי ההובלה הנפוצים ביותר המוצעים על ידי חברות הובלה רבות ברחבי הארץ:

להוביל חפצים גדולים במיוחד – אם יש ברשותכם פריטים גדולים כמו פסנתר או סלון, סביר להניח שאתם נתקפים בחרדה שלפני המעבר. שהרי, איך תוכלו להעביר פרטים מאסיביים אלה שאינם עוברים דרך הדלת? לשם כך, מספקות חברות הובלות בכל חלקי הארץ שירותי מנוף. מדובר במובילים שעברו במיוחד הכשרה בהובלות מנוף, והם מסוגלים להוביל כל פריט כבד במיומנות רבה.

הובלות גדולות – הובלות אלה מיועדות למשפחות מרובות ילדים. אם ארזתם את כל החפצים בארגזים ועטפתם את הרהיטים בניילון, נותר רק להזמין את המובילים. המובילים המקצועיים מגיעים עם משאית אחת או יותר (תלוי בגודל ההובלה) כדי להעביר את החפצים למקום החדש שלהם. מובילים מיומנים יישאו את הרהיטים שלכם בזהירות רבה כדי להימנע מלפגוע בהם. ואל דאגה, חברות הובלה מקצועיות מספקות ביטוח חפצים על כל צרה שלא תבוא.

שירותי אריזה – כשמדובר במעבר דירה, לעתים קיימת התפיסה המוטעית שרק אתם אחראים על האריזה, ואילו המובילים אחראים על ההובלה בלבד. משום כך, אתם עובדים לילות כימים בעטיפת כיסאות העץ העתיקים בנייר צלופן או בפירוק הספה הגדולה. אך אם אינכם מומחים באריזות, סביר להניח שתבזבזו זמן יקר מבלי להגיע לתוצאות של ממש. אז כדי לחסוך את הטרחה הגדולה, חברות הובלות בשרון, במרכז או בשאר חלקי הארץ מציעות שירותי אריזה מטעם מובילים מקצועיים.

רוצים לעבור דירה בקלות? לגרינברג הפתרון: גרינברג הובלות במרכז תמיד כאן כדי לעזור לכל מי שרוצה להתחדש ולהחליף את מקום המגורים הישן שלו. הצוות של גרינברג הובלות מספק שירותים בכל רחבי הארץ – הובלות בדרום, במרכז או בצפון – ומעניק לכם מגוון רחב של שירותים, החל משלב האריזה ועד ההרכבה מחדש של  הרהיטים בבית הלקוח. שירותי החברה מתאימים למשרדים שבהם יש צורך לארוז חפצים, למשפחות גדולות שברשותן פריטים רבים להעברה ולסטודנטים, שכן קיימת אפשרות להובלות קטנות של פריטים בודדים.