ישיבה ממושכת גורמת בעיות גב - איך בוחרים את הכיסא הנכון? - 0404
+
ישיבה ממושכת גורמת בעיות גב – איך בוחרים את הכיסא הנכון?

ישיבה ממושכת גורמת בעיות גב – איך בוחרים את הכיסא הנכון?

לשבת בכיסא נוח: כדי להתפרנס בכבוד אנו נדרשים כיום לעבוד במשך 8 או 9 שעות ביממה, ולעתים אף יותר. מי שעובד במשרד נדרש לשבת במשך רוב שעות היום, לעבוד מול מחשב ולדבר עם הלקוחות. ישיבה ממושכת עלולה לגרום לבעיות בבריאות המתבטאות בכאבי גב וצוואר, כאבים במפרקי הידיים וכאבי ראש. המצב הבריאותי פוגע בכושר הריכוז של העובד ובעקבות זאת יורדת גם התפוקה שלו. כדי להימנע מבעיות אלה ולשמור על הבריאות מומלץ לבחור כיסא משרדי נוח המתאים לישיבה במשך שעות ארוכות.

לבחור את הכיסא המתאים: כיסאות מנהלים נחשבים לכיסאות הנוחים ביותר, המותאמים לצורת האדם הייחודית. אמנם הם נקראים כיסאות מנהל, אך למעשה הם יכולים להתאים לא רק למנהלים, אלא גם לעובדים אחרים הנדרשים להעביר את מרבית ימיהם בישיבה. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור כיסא מנהלים נוח:

כיסא בפיקוח אורתופדי – מומלץ לבחור כיסא שעבר בדיקה על ידי טובי האורתופדים. כיסאות שעברו פיקוח של רופאים בטוחים יותר לישיבה ומגנים על העובד מפני בעיות בגב.

כיסא מותאם – חשוב להתאים את המשענת וידיות הכיסא למבנה גופו של האדם. כיסא מנהלים לאדם רזה וגבוה יהיה מותאם אחרת מכיסא לאדם נמוך ורחב כתפיים. על כל פנים, יש צורך להגביה את הכיסא כך שהידיים יהיו מונחות תמידית על שולחן העבודה.

לא רק יפה אלא גם שימושי – אנשים רבים בוחרים כיסאות לפי המראה החיצוני ופחות על נוחות הכיסא. אז לפני שאתם מתפלאים מהגוון החום המיוחד של הכיסא, חשוב שתשבו עליו, תבחנו אותו ותראו אם הוא מתאים לגופכם.

לרהט את המשרד: אם עברתם למשרד חדש זו הזדמנות נהדרת לרענן קצת את העיצוב שלו. תוכלו להתייעץ עם מעצב פנים מקצועי לגבי ריהוט משרדי מתאים שיהיה גם נוח. המעצב יגיד לכם כיצד לבחור את כיסאות המנהלים וכיסאות המזכירה והיכן למקם אותם כך שישתלבו בהרמוניה נהדרת עם העציץ הגדול שבחדר. המעצב יעזור לכם לבחור את שולחן העץ המתאים ואת צבע הווילונות למשרד. יש הנוטים להקל ראש כשמדובר ברכישת וילונות משרדיים, אך הם אלה שיעזרו לכם בהצללת החדר כאשר תזדקקו להעביר מצגת חשובה לעובדים.

להרגיש כמו בבר: כיסא בר מעץ יכול להתאים הן לבית והן למשרד. אם במטבח ביתכם עומד לו שולחן גבוה, כסאות בר גבוהים יכולים להתאים להפליא לעיצוב הביתי. הילדים ייהנו מהישיבה על הכיסאות הגבוהים וגם אתם תוכלו לשתות משקה אלכוהול מרענן ולהרגיש כמו בפאב. ניתן לשלב כסאות בר גם במשרד, אם אתם רוצים להפתיע את העובדים ולעשות עבורם פינת ישיבה מיוחדת לשימושם בהפסקות.

אופיס דיזיין – המקום לבחירת ריהוט: אם אתם מחפשים רהיטים משרדיים איכותיים במחרים הוגנים, אופיס דיזיין הוא המקום שלכם. הצוות המקצועי יעזור לכם לבחור את הפריט המושלם עבורכם לכל מטרה שתבחרו. ניתן להתרשם ממגוון הפריטים המוצעים על ידי אופיס דיזיין – כיסאות מזכירה, כיסא מנהלים, ארונות לבית ולמשרד, פינות המתנה ופינות ישיבה, וילונות הצללה או שולחנות איכותיים.