לעצב זה לרקום חלום: מגשימים חלומות בבית - 0404
+
לעצב זה לרקום חלום: מגשימים חלומות בבית

לעצב זה לרקום חלום: מגשימים חלומות בבית

סוף כל סוף קיבלתם את המפתח לבית הקרקע ביישוב הקטן בצפון הארץ. מעבר לבית חדש טומן בחובו הזדמנויות עיצוב מרהיבות. אך מה לעשות, לא כולנו נולדנו להיות מעצבי פנים, ומדי פעם איננו יודעים על איזה קיר לתלות את התמונה המשפחתית, או באיזו פינה של הסלון כדאי להעמיד את הספה. למזלנו, בעלי מקצוע כמו אדריכלים ומעצבי פנים עומדים לרשותנו בכל עת כדי להגשים עבורנו את החלום העיצובי המושלם.

מהו ההבדל בין אדריכל למעצב פנים? אדריכל הוא בעל מקצוע שעוסק בתכנון מבנים ובעיצובם החיצוני והפנימי. לאדריכלות תתי תחומים אחדים כגון אדריכלות נוף או תכנון עירוני של מבנים. אדריכלים בצפון, למשל, יכולים לסייע לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים לתכנן את הבית או המשרד כלפי חוץ וגם כלפי פנים. כדי להיות אדריכל יש ללמוד לתואר ראשון לפחות ולקבל הסמכה בסופו של דבר. תחום עיצוב הפנים נחשב לתת תחום של האדריכלות, והוא עוסק בעיקר בעיצוב חללים פנימיים. בניגוד לאדריכלים, מרבית מעצבי הפנים עוברים קורסים מקצועיים בתחום או שפשוט יש להם טעם טוב והם צברו ניסיון בתחום. כך או כך, תוכלו להתרשם ממעצב פנים מקצועי תוך בחינת תיק העבודות שלו.

להביא את העיצוב לצפון: אזור הצפון, ובייחוד עיר כמו חיפה, משלב בין רוגע ופסטורליות לבין חיים מודרניים תוססים. אמנם זה לא אזור המרכז, אבל גם כאן תוכלו למצוא שפע של מקומות תעסוקה ומקומות לבילויים. אם יש לכם בית פרטי או משרד בצפון, תרצו בוודאי לשלב אותו עם הנוף הירוק והטבעי הנשקף מן החלון, ואם אתם בעלי מזל וחלונות חדרי השינה שלכם משקיפים אל הים, כדאי להשקיע לשקול כל פרט בעיצוב המושלם ולבקש את עזרתה של מעצבת פנים בחיפה. רובנו מכירים פחות או יותר את הסגנון שלנו ביופי ובעיצוב, אך קשה לנו לבטא אותו במילים כשמדובר בעיצוב פנים, ולכן עלינו לבקש עזרה מקצועית בתחום.

מי צריך מעצבת פנים? לא רק בתים פרטיים זקוקים למראה ייחודי, אלא גם בעלי עסקים. עסק הוא חלומו של כל אדם פרטי, ומה יכול להיות מושלם יותר מעסק משגשג המצוי במשרד מעוצב? אם, למשל, יש לכם קליניקה פרטית של קלינאי תקשורת או שיאצו, תרצו להשיג את העיצוב המושלם כדי למשוך כמה שיותר לקוחות. ההמתנה הארוכה מעט של הלקוחות לתורם עלולה להיות מלחיצה. כדי להרגיע את הרוחות, יכולה מעצבת הפנים לסייע לכם בעיצוב חדר ההמתנה המושלם, תוך תכנון מדוקדק של מיקום פינות הישיבה והצבעים המתאימים לחדר. כך יוכלו הלקוחות ליהנות מישיבה בחדר המתנה נעים ונוח.

מחפשים מעצבת פנים בצפון? מעוניינים לנצל את המבנה שרכשתם בצפון לעסק או לבית ולעצב אותו בצורה מקצועית? מחפשים מעצבת פנים בצפון? הצוות של אדריכלות החן ישמח לסייע לכם להפוך את החלום שלכם למציאות. בראש הצוות המקצועי עומדת חני אברהמוף, המתמחה בעיצוב פנים כבר 7 שנים, והיא מלווה את לקוחותיה בכל שלבי העיצוב – מתחילת הבנייה ועד התוצאה הסופית.