עוברים דירה בראש שקט - 0404
+
עוברים דירה בראש שקט

עוברים דירה בראש שקט

מעבר דירה אינו עניין של מה בכך. בין אם אתם סטודנטים שרוצים להעביר פריטים בודדים לביתכם ובין אם אתם משפחה מרובת ילדים שצריכה להעביר תכולה שלמה של רהיטים, ספרים, בגדים ושאר דברים, אתם זקוקים לעזרה מקצועית. כל מעבר מהמקום הישן למקום החדש מצריך מאתנו משאבי אנרגיה גדולים באריזת פריטים ובפירוק והרכבה של רהיטים. אבל אינו צריכים לעשות זאת לבד, לשם כך עומדים לרשותנו מובילים מקצוענים.

עוברים דירה בירושלים: עיר הבירה היא עיר ללא הפסקה, והיא אחת מבין הערים הגדולות בארץ. משום כך, הביקוש עבור הובלת דירה בירושלים הולך וגדל. משפחות שרוצות לעבור לבתים גדולים יותר, סטודנטים הלומדים באוניברסיטה העברית או באחת המכללות הירושלמיות ועוברים דירה בכל סמסטר בחיפוש אחר דירה זולה יותר או אנשים הגרים בגפם ומבקשים לעבור דירה לשכונה אחרת. לא קל למצוא דירה בעיר צפופה כמו ירושלים, שבה התחרות על הדירות רק הולכת וגדלה. אך אם כבר מצאתם דירה כלבבכם ובמחיר המתאים לתקציבכם, תזדקקו לעזרתם של מובילי דירות מקצועיים כדי לבצע את המעבר בשלום.

עוברים דירה במודיעין: מודיעין היא עיר קטנה יותר מירושלים והתחרות על דירות ומשרדים אינה גדולה כל כך, ועדיין אנשים פרטיים ובעלי עסקים מחפשים שירותי הובלה במודיעין. בעל עסק שרוצה לעבור למשרד מרווח יותר או משפחה שהצליחה סוף כל סוף לרכוש דירה יוקרתית לאחר שחסכה כסף במשך זמן רב, כל מי שעובר דירה יזדקק בסופו של דבר לשירותי הובלה כדי להעביר את הרהיטים והפריטים הגדולים למקומם החדש.

שירותיה של חברת הובלות: חברות ההובלה ארט מובינג מציעה שירותים שונים, ואין מדובר רק בשירותי ההובלה הסטנדרטיים שאנו מכירים מהסרטים, כאשר צוות של מובילים נושא את כל הרהיטים אל המשאית הגדולה. המובילים המקצועיים ישמחו לעזור לכם בהובלות בלתי שגרתיות ובהכנות לקראת המעבר. אלה כמה דוגמאות לשירותים שמציעים המובילים:

הובלות קטנות – לא חייבים להזמין משאית הובלות גדולה כדי להעביר פריט אחד או שניים למקום המגורים החדש. אם, למשל, אתם סטודנטים הלומדים באוניברסיטה העברית, נתקלתם במונח הובלות קטנות בירושלים. הובלות אלה מיועדות במיוחד לאנשים העוברים לדירה שכורה ומרוהטת וברשותם פריטים ספורים כמו ספה קטנה או ארון מטבח.

הובלות מנוף – צריכים להעביר את פסנתר הכנף שקיבלתם בירושה והוא לא עובר דרך הדלת? מוביל מקצועי שעבר הכשרה בכך משתמש במנוף כדי להעביר בזהירות את הפסנתר ממקומו.

שירותי פירוק ואריזה – לא כולנו יודעים לארוז דברים, ואנחנו מוצאים את עצמנו נאבקים בסלוטייפ ובארגזי הקרטון שאספנו מהסופרמרקט. אך אם תשכרו את שירותיהם של אורזים מקצועיים, תוכלו לחסוך זמן יקר והתעסקות מיותרת. חברת ההובלות תשמח לסייע לכם גם בפירוק והרכבה של הרהיטים במומחיות ובמקצועיות, מבלי לפגוע בהם במהלך העמסתם למשאית ההובלות. שירותי פירוק ואריזה נפוצים בעיקר במעברי המשרדים, מכיוון שאז נדרשת התייחסות מיוחדת לפריטים כמו מחשבים נייחים או כיסאות מנהלים.