כשהדמיון והמציאות מתמזגים: מציאות מדומה לאירועים - 0404
+
כשהדמיון והמציאות מתמזגים: מציאות מדומה לאירועים

כשהדמיון והמציאות מתמזגים: מציאות מדומה לאירועים

כשהדמיון והמציאות מתמזגים: הטכנולוגיה המשוכללת בימינו מאפשרת לנו לבצע דברים מדהימים: להגיע לכל מידע אפשרי בלחיצת כפתור, לשלוח הודעה דחופה לחבר או מכר, והיא אף מסייעת לנו בהגעה ממקום למקום במהלך נהיגה. אך מעבר לתפקידים הפונקציונליים שממלאת הטכנולוגיה, בזכותה אנחנו יכולים לבלות כמו שצריך. אחד הבילויים המרתקים שאפשר לחוות נקרא מציאות מדומה. בעזרת משקפי מציאות מדומה אפשר לטפס על הרים, לגלוש ברכבת הרים או לצלול מתחת למים – והכול מבלי לקום מהכיסא.

היתרון שבדמיון: משחקי מציאות מדומה מציעים לנו חוויית צפייה ובילוי שלא יכולנו לחשוב עליה רק לפני שנים ספורות. אם אתם מחפשים דרך להפתיע את הילדים ולהעניק להם חוויה בלתי רגילה, המציאות המדומה היא התשובה. עבור ילדי המחשבים והמכשירים הסלולריים הקטנים, משקפי המציאות המדומה הם דרך טובה להפתיעם. נוסף על כך, משקפי מציאות מדומה מתאימים לבעלי מוגבלויות אשר אינם יכולים לצאת מהבית ולהשתתף בטיול או לעלות על מתקנים בלונה פארק. המשקפיים יאפשרו להם להתנסות בחוויות מציאותיות ובלתי מציאותיות כמו רכבת הרים, תעופה או משחק מלחמה. ולבסוף, אם אתם מעוניינים בדרך ייחודית שבה תוכלו "להתנתק" ממחשבות טורדניות על החיים האינטנסיביים, פשוט הרכיבו את המשקפיים והתחילו במסע ארוך בחללית הפרטית שלכם.

אשליה לאירועים אמתיים: מציאות מדומה לאירועים היא דרך טובה להעביר כל ערב. אלה כמה מבין האירועים הבולטים שבהם אפשר לשלב משחקים של מציאות מדומה:

אירועי מצווה – מארגנים מסיבת בת מצווה בביתכם הגדול? או שאולי מזמינים אולם לחגיגת הבר מצווה של הילד? הציוד למשחקי מציאות מדומה ישדרג לכם את הערב ויספק אטרקציה מהנה שהילדים רק יריבו על התור שלהם כדי להשתתף בה.

ערב צוות – מטרתו של כל ערב גיבוש איכותי היא להגיד תודה לכל העובדים המסורים שעובדים קשה במהלך השנה ולשבור את המחיצות בין העובדים למנהלים. משחק מציאות מדומה הוא דרך טובה להפיג את המתח בין העובדים. אחרי ערב זה יוכלו המנהל והעובד לשבת יחד ולהשוות את תוצאות המשחק שלהם במלחמה נגד חייזרים.

חתונה – בימינו מחפשים החתן והכלה גימיקים מיוחדים שבהם יוכלו להפתיע את האורחים – הפרחת יונים בחופה, זיקוקי דינור בזמן הריקודים או בר ממתקים. משחקי מציאות מדומה הם גימיק מקורי שאם תחליטו לשלב אותו בחתונתכם, זו תהיה חתונה שלא תישכח בקרוב. כי כשיש כיסא ומשקפי מציאות מדומה אין צורך בעזרתה של הדודה בהשגחה על הילדים הקטנים שבאו לחגוג – כל הילדים יתאספו סביב האטרקציה ויחכו לתורם בסבלנות.

מציאות מדומה ב-360 מעלות: Cool360 היא חברה המספקת את הציוד המתאים ליצירת משחק מציאות מדומה. הצוות המקצועי יכול להגיע לכל מקום כדי להעניק לכם את החוויה המרהיבה. אינכם זקוקים להכנות מיוחדות לקראת בואו של הצוות כל שנדרש הוא שקע חשמלי, כיסא רגיל ושטח של מטר על מטר – וב- Cool360 יעשו כבר את כל השאר. תוכלו להתרשם ממגוון גדול של כ-40 עולמות למציאות מדומה ולבחור את העולמות המתאימים לכם.