פעלולים נמרצים: להביא את הקרקס אל יום ההולדת - 0404
+
פעלולים נמרצים: להביא את הקרקס אל יום ההולדת

פעלולים נמרצים: להביא את הקרקס אל יום ההולדת

אנחנו רואים אותם במקומות רבים – חתונות, בר מצוות, ימי הולדת, קניונים או קייטנות. באמצעות שירים, סיפורים ופעלולים מרהיבים הם מצליחים להגיע אל לבבותיהם של הילדים, לשמח ולהרקיד אותם ולערוך תחרויות נושאות פרסים. הורים לילדים קטנים אוהבים להזמין להטוטנים נמרצים אשר ידאגו לספק הפעלות ליום ההולדת של ילדיהם. כי בימינו זו הדרך הטובה ביותר לגרום לילדים להתנתק מהמכשירים הסלולריים הקטנים וממשחקי המחשב וליהנות ממופע נושא פרסים והפתעות.

מתכננים מסיבת יום הולדת לילד או לילדה ומחפשים הפעלה ליום הולדת? אתם מדריכים בקייטנה ורוצים לארגן פעילות מיוחדת הכוללת להטוטן מקצועי? אלה כמה דרכים לבחור את הלהטוטן הנכון עבורכם:

להתאים את הלהטוטן לאירוע – ישנם להטוטנים המתמחים בעריכת סדנאות כמו הכנת מקל סרט לריקודים, או סדנת ג'אגלינג שנועדה ללמד את הילדים טכניקות יעילות לביצוע תרגילי להטוטנות. אחרים מתמחים יותר בהכנת מופעים מצחיקים ובעריכת תחרויות נושאות פרסים. לפני שאתם פונים ללהטוטן המקצועי, בחרו את הפעילויות שאתם רוצים לארגן עבור הילדים. אם מדובר בקייטנה בשטח גדול, ניתן לערוך סדנאות שונות, ואם השטח מצומצם יחסית, כמו רחבה בקניון, אולי כדי להסתפק במופעים בלבד.

להטוטן מקצועי – מומלץ לבחור להטוטן שיש לו ניסיון רב בביצוע הפעלות ליום הולדת לילדים. כך תוכלו להבטיח את הצלחת האירוע. אם אפשר, בררו כמה שנות ניסיון יש לו בתחום. כמו כן, להטוטן מקצועי יתאפיין בשירות אדיב שהוא מעניק לכם ולילדים ובמגוון ההפעלות שהוא מציע: סדנאות יצירה ולהטוטנות, מופעים וכדומה.

חיפוש באתר אינטרנט – רשת האינטרנט מאפשרת לנו לדלות כל אינפורמציה רלוונטית מכל מקום ובכל עת, וזה כולל גם חיפוש של להטוטנים מקצועיים. אם חברים שלכם המליצו על להטוטן טוב, כדאי לחפש את שמו באינטרנט ולבדוק אם יש לו אתר מקצועי. באתר תוכלו להתרשם מגלריית תמונות, מהמלצות שכתבו על הלהטוטן וקטעי סרטונים קצרים. כך, ניתן לבחון אם השירותים שמציע הלהטוטן מתאימים לרוחכם.

למי מתאים להזמין להטוטן? כשיום ההולדת של הילד הולך ומתקרב, עולה השאלה האם הזמנת להטוטן היא רעיון טוב. מטבע הדברים, כאשר מדובר בילד פעיל ומוחצן שאוהב לקבל תשומת לב, מדובר ברעיון נהדר. הלהטוטן ידגיש את נוכחותו של הילד באירוע המיוחד ויבצע אתו ועבורו פעלולים מרהיבים. אך מה קורה כשמדובר בילד ביישן ונחבא אל הכלים? ובכן, גם במקרה זה כדאי להזמין להטוטן רגיש כדי להעניק ביטחון עצמי.

להביא את הקרקס אל יום ההולדת: להטוטל היא חברת הפקות מקצועית העומדת בראשותו של טל לוי, מורה לאמנויות הקרקס ואיש חינוך, העוסק בהפעלות לילדים במשך 9 שנים. לוי מספק יום הולדת קרקס עבור כל ילד וילדה המחפשים דרך לחגוג יום הולדת עם ערך מוסף. בסדנאות המקוריות של לוי יוכלו הילדים ללמוד את אמנות הג'אגלינג, להכין מקלות סרט למשחקים ולריקודים, להשתתף בסדנת הליכה על קביים גבוהים, ללמוד "הופ דנס" במסגרת סדנת חישוקים ולצפות במופעי ג'אגלינג מרהיבים וצלחות מעופפות.