לוקחים את הבית למסע קניות - 0404
+
לוקחים את הבית למסע קניות

לוקחים את הבית למסע קניות

אנחנו משקיעים זמן וכסף בלהלביש את עצמנו, את הילדים שלנו, אפילו את הכלבים שלנו. אך מה עם להלביש את המקום שהוא הבסיס של חיינו וחיי משפחתנו – מה עם להלביש את הבית? אם תיזכרו בתחושה הרעננה והנעימה שיש לכם כאשר אתם לובשים בגד חדש – תתארו את הרגשת השינוי המדהימה הנוצרת בחלל ביתי שעיצבתם מחדש.

לכל אחד יש חלום עיצובי אחר. זה יכול להיות רעיון עיצובי בביתו של אחד החברים, זה יכול להיות בית מתוך תוכנית טלוויזיה, ואולי מדובר בכלל במשאלת לב רומנטית שהייתה לכם מהילדות – קמין ביתי או מרפסת עץ טבולה בעציצים ופרחים. מומחה עיצוב פנים יגיד לכם כי כל רעיון הוא בר ביצוע אך לא כל רעיון יתאים לדירה שלכם. את ההתאמות הנכונות ביותר ניתן להשיג בעזרתו של מעצב פנים מקצועי אשר ידע לגשר בין החלום שלכם לבין המציאות.

התהליך מתבצע על ידי תיאום ציפיות בין המעצב לבעלים בנוגע לתוצאה הסופית ולתקציב. מאותו רגע ואילך המעצב מתחיל במסע מרתק במהלכו הוא מלביש את בית הלקוח ועושה לו מהפך עיצובי.

על טעם ועל ריח: ניתן להשתמש בסגנון הבית הקיים ולהוסיף עליו אלמנטים נוספים או שאפשר לשבור ולבנות מחדש, הכל בהתאם לטעמו של הלקוח. העבודה כמובן קלה יותר כאשר מדובר בדירה ריקה – לוח חלק עליו מעצבת הפנים יכולה לשפוך את כל הצבעים והרעיונות שלה.
לכל אדם מתאים סגנון אחר אותו הוא מתאים לעצמו – סגנון קלאסי, כפרי, מודרני, אוונגרדי ועוד, כאשר לכל סגנון מתאימים צבעים אחרים, צורות סידור שונות ורהיטים ייעודיים. מגוון הסגנונות הרחב מבטיח כי כל בית יקבל עיצוב מיוחד ואישי, כזה שלא דומה לשום בית אחר. יש כמות קומבינציות אינסופית שניתן לעשות בעזרת צבעי קירות, נישות, אהילים, רהיטים ועוד מגוון פריטים מעוצבים, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לכוון את המעצבת היא תעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה.

אמנות העיצוב: עיצוב פנים זו אמנות לכל דבר. האמן במקרה זה, מעצב הפנים, שואב את ההשראה שלו מעולם רחב של סגנונות המושפעים הן מהטרנדים החדשים והן מרעיונות שנשארים רלוונטיים לנצח. כך מתקבל בית המעוצב בקפידה בהתאם לצרכי ואופי הלקוח אך יחד עם זאת בהתאם לאני מאמין של המעצבת. הרי כמו בכל אמנות – ניתן לצייר את קווי המתאר עבור האמן, אך צריך גם לתת לו לצייר את התוכן ולהביא לידי ביטוי את יכולותיו ודמיונו.
המטרה של שני הצדדים היא אחת ; להפוך את הבית למקום בו השהות היא נעימה ומרעננת, כזאת שגורמת לאדם לחייך בכל יום מחדש וממלאת את בני הבית באנרגיות. תחושות אלה מושפעות באופן ישיר מעיצוב הבית, צבעי הקירות והאופן בו הרהיטים מסודרים. לעיתים נדרשת נגיעה עיצובית קטנה כדי להכניס שינוי גדול, לעיתים נדרש מהפך של ממש, כך או כך – אל תזניחו את המקום שהוא מרכז החיים שלכם ושל משפחתכם וקחו את הבית למסע קניות.

לקבלת ייעוץ ממעצבת פני מובילה פנו כעת לאלה מורגן.