מבשלים במטבח מעוצב - אבן שיש טבעית - 0404
+
מבשלים במטבח מעוצב – אבן שיש טבעית

מבשלים במטבח מעוצב – אבן שיש טבעית

אבן שיש טבעית משמשת מזה שנים בעולם הבניה והעיצוב. מגוון סוגי אבנים המגיעות מן הטבע, אינספור טקסטורות ואפקטים – כל אלה מאפשרים לכל בית לקבל מראה ייחודי ודומיננטי לצד אווירה כפרית. מהו אותו שיש שכולם כל כך אוהבים?

שיש הוא שם כללי הניתן לאבנים או סלעים שנוצרו ממשקעים של מינרלים ומאובנים של בעלי חיים במעמקי האדמה. השיש הוא כאמור מושג כללי וקיימים מספר סוגי אבנים תחת מושג זה המשמשים לבניה כגון אבן קוורצית, אבן דולומיטית, אבן חול וגרניט. השיש משמש לריצוף הבית, בניית מדרגות, חיפוי מבנים ועוד. השיש יכול לעבור ליטוש לרמת ברק גבוהה והינו מעובד במכונות בטכנולוגיה מתקדמת על מנת ליצור אפקטים ומרקמים מיוחדים על האבן.

הטרנד החם בשנים האחרונות הוא שימוש באבנים טבעיות לעיצוב הבית. אם בעבר היה נהוג לבצע חיפוי של הרצפה והמקלחת בקרמיקה מלאכותית, הרי שהיום אנשים רבים מעדיפים ליהנות מן היתרונות הרבים של אבן שיש טבעית. יתרונות אלה כוללים עמידות וחוזק, מראה יוקרתי ואיכותי, מגוון טקסטורות ייחודיות יוצאות דופן והגנה מפני חדירת רטיבות. העיצובים השונים שניתן לעשות בעזרת שיש הפכו אותו לפופולרי במיוחד בחדרי אמבטיה או מטבחים בהם תמצאו פעמים רבות חיפוי שיש למטבח. העובדה כי האבן עמידה בפני ליקויים טרמיים ואקוסטיים, כמו גם המראה הטבעי שלה המשתמר במשך השנים, יצרו פונקציונליות רבה לעיצוב הבית באבן. זו הסיבה שיותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים מבססים את עיצוב הבית על שיש.

מבשלים במטבח מעוצב: שיש למטבח הוא דבר הכרחי בעיצוב של כל בית מודרני. המטבח הוא הלב הפועם של הבית אשר נועד למשימות פרקטיות כמו בישול ואפיה. אזור זה גם מהווה את המקום בו מתאספים יחד בני הבית על מנת לאכול או המקום בו מתארחים האורחים והחברים של בני הבית. אם בעבר היה נהוג "להחביא" את המבטח ולהצניע אותו בחדר נפרד, הרי שכיום המטבחים מחוברים עם הסלון והינם רחבי ידיים ומרשימים.
כעת, כשהמטבח הפך לאזור אירוח לגיטימי, מושקעת מחשבה רבה באשר לעיצובו. שימוש באבן שיש יכול להפוך כל מטבח לאזור היוקרתי והנוצץ בבית, כאשר על ידי התאמת הצבע והטקסטורה ניתן לקבל אווירה שונה בהתאם לאופי העיצובי שבחר הלקוח : עיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב אורגני וכדומה.

שיש חיצוני: מומחי שיש בחיפה מספרים כי לכל חלל יש להתאים את סוג האבן הנכון. תכונות האבנים שונות אחת מן השניה ויש לבחון את השימוש המיועד לאבן ואת מיקומה – בתוך חלל הבית או בחוץ. השיש יכול לשמש בעיצוב שבילי גישה מעניינים, עיצוב גינה לצד דשא חי ומזרקות, עיצוב מרפסת או פינת ישיבה ועוד. מראה השיש במקומות לא סטנדרטיים אלה יפיח רוח חיים רעננה ויוקרתית ויעזור לכם להגשים חלומות עיצוביים אשר פעם נראו דמיוניים.

להזמנת עבודות אבן שיש איכותיות ויוקרתיות פנו כעת לחברת אנצ'ה – שיש בצפון

מבזקיםלכל המבזקים