פרחים, עציצים ומה שבינהם - 0404
+
פרחים, עציצים ומה שבינהם

פרחים, עציצים ומה שבינהם

 

אין אישה שאינה מוקסמת מן המראה המלבב של פרחים צבעוניים, אין גבר שאינו מתפעל מהיופי שפרחים מוסיפים לבית, בימים מודרניים אלה בהם אנחנו הולכים ומתרחקים מן הטבע,
מתבצרים בבתי בטון המלאים בפלסטיק וחומרים מלאכותיים – חשוב לדעת להכניס אלמנטים חיים לבית כמו פרחים ועציצים.

פרחים עציצים מכניסים את הטבע היפה והחי ישר אל תוך סלון ביתנו. הצבעוניות המרהיבה של הפרחים והריח שהם מפיצים בבית יוצרים חוויה משכרת לכל החושים. הפרחים מביאים דבר חי ונושם לבית, קישוט שלא עשוי מפלסטיק זול וצבע מלאכותי, אלא קישוט של העולם הנוצר בטבע.

זרי פרחים הם דבר סימבולי בתרבויות שונות. כך לדוגמא פרחים אדומים כמו ורדים מסמלים רומנטיקה ותשוקה כאשר לרוב מקובל להעניק ורדים לבת זוגתך. זרי פרחים לבנים מציינים נקודות מפנה בחיים ומתאימים עבור חתונות ולידות בעוד ביפן הצבע הלבן מסמל אבלות ומוות. בתרבות הרוסית מקובל להעניק אך ורק מספר אי-זוגי של פרחים בכל זר מכיוון שמספר זוגי של פרחים שמור רק ללוויות.  בנוסף לסמליות התרבותית, צבעי הפרחים השונים מסמלים תכונות שונות ובעלי השפעה שונה על הסביבה מבחינה אנרגטית. רגע לפני שאתם מזמינים משלוח פרחים בחיפה ועל מנת להשיג את התוצאה הנכונה עם הזר שרכשתם – בידקו מה המשמעות של כל פרח וצבע.

הדרך לליבה של כל אישה עובר בפרח: המנהג של הענקת זר פרחים באירועים הוא מנהג עתיק לפחות כמו הפרחים עצמם. נהוג להעניק פרחים בכל אירוע שמחה, בין אם מדובר ביום הולדת, בריתה או חתונה. הענקת פרחים ביום האישה הבינלאומי גם כן חדרה לתרבות הישראלית הודות לעליה הרוסית אשר הביאה איתה מנהג זה.
גבר הרוצה לתת מתנה רומנטית לבת הזוג שלו או לבקש סליחה על טעות שעשה – יעשה נכון אם יבחר בזר פרחים מרשים ומפנק. זה אולי נשמע קיטשי, אבל פרחים מביאים אושר רב למי שמקבל אותם. לא משנה עד כמה הצד השני כועס – אין דבר שזר פרחים טוב לא יכול לתקן.

גנן גידל עציץ בגן: אם אתה רוצה להפתיע את אשתך בזר פרחים מדהים – סימן שאתה מחפש משלוח פרחים בחיפה. ישנה האפשרות להגיע לחנות ולבחור בדיוק את סוגי הפרחים ושילוב הצבעים שדמיינתם או להגדיר בטלפון את סוג וכמות הפרחים הרצויים ולקבל אותם עד דלת הבית.
ניתן לקחת זר מוכן או להרכיב זר כמיטב הדמיון, להתפנק ברכישת עץ ננסי או עציץ במבוק לקישוט הבית, לרכוש זרעים של פרחים או ירקות שונים ולגדלם בגינה ועוד. את כל אלה קרוב לוודאי שתוכלו למצוא בחנות הפרחים הקרובה לביתכם, כאשר את מלאכת הטיפוח תאלצו לעשות בעצמכם. ישנן שיטות רבות ושונות לגידול עציצים כמו גם לשמירה על טריות הפרחים, לכן היוועצו במוכר הפרחים ושאלו אותו כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

להזמנת משלוח פרחים שיאירו לכם את הבית כמו כעת לפרחי מיקה