לפעמים כדי לבנות צריך להרוס - הדרך ליצירת בית החלומות - 0404
+
לפעמים כדי לבנות צריך להרוס – הדרך ליצירת בית החלומות

לפעמים כדי לבנות צריך להרוס – הדרך ליצירת בית החלומות

אנחנו הישראלים אוהבים חידושים. דבר נוסף שאנחנו לא יכולים בלעדיו הוא עיצוב. כשהשניים נפגשים אנו מקבלים את אחד הדברים הכי מהנים שיש – שיפוץ הבית. שיפוץ מאפשר לכל בעל דירה להגשים את החלום העיצובי שלו, ליצור בית המותאם במדויק לאופי והאווירה שהוא רוצה לשרד, ולבנות אותו על תשתית שתשרת את בני הבית לשנים ארוכות.

היום הדרך ליצירת בית החלומות שלך עוברת דרך 2 נותני שירות : קבלן שיפוצים ומעצב פנים.

קבלן שיפוצים בחיפה כמו גם בכל עיר אחרת יאפשר לך קודם כל לטפל בתשתיות הבית. תשתיות אלה כוללות את מערכת האינסטלציה, החשמל, הריצוף והצבע. בד בבד עליך להתחיל את התהליך עם מעצב הפנים אשר צריך להיות בקשר עם קבלן השיפוצים ולכוון אותו בכל הנוגע למיקום נקודות החשמל, סוגי האריחים באמבטיה והטקסטורה הנכונה לקירות. עבודה שתיעשה על ידי קבלן מומחה תבטיח כי תוכלו ליהנות שנים ארוכות ממערכת חשמל יציבה וממערכת מים אטומה עם לחץ מים תקין וללא נזילות.

לרוב כאשר תיגשו למלאכת תכנון השיפוץ תבינו כי עליכם להרוס קיר או שניים בבית. חלוקה מחדש של המרחב תאפשר לכם לשנות לגמרי את מראה הבית ולהשפיע על הפונקציונליות של כל חלל. פתיחת או סגירת מרפסת, איחוד חדרים , חלוקת חדר גדול ל-2 חדרים קטנים, הקניית מראה של דירת סטודיו באזור מסוים בבית כמו רעיונות עיצוביים אחרים עומדים תמיד לרשותכם -כאשר מומלץ להיוועץ במומחה טרם התחלת השיפוץ.

עבודות גבס בחיפה הפכו לכלי הפופולרי והנגיש ביותר לכל קבלן בחיפה. הגבס מציע מגוון אפשרויות למשתמשים בו ומאפשר יצירת חייץ בין חדרים, בניית נישות, הוספת מדפים, עיצוב התקרה ועוד שלל רעיונות אשר ינסכו בדירה נופך ייחודי ויוקרתי. בניה בגבס היא בניה קלה לעומת בניה בבטון ומאפשרת שימוש בצורות בניה מיוחדות בעזרת תבניות מוכנות. העבודות מתבצעות במהירות ובמחיר נמוך, קלות לתיקון וידידותיות לסביבה. סיבות אלה הפכו את הגבס לפופולרי בבתיהם של ישראלים רבים אשר משתמשים בקירות ונישות גבס כמעט בכל שיפוץ.

ומה לגבי המקלחת אתם שואלים ? זהו ככל הנראה המקום הכי "רגיש" לשיפוצים: אינסטלציה רבה, אריחים מקיר לקיר והסיכויים הגבוהים לרטיבות מחייבים כי שיפוץ האמבטיה יתבצע על ידי מומחה אשר ידע לבחור את העיצוב הנכון והמוצרים הטובים ביותר, כך שהמקלחת תהיה בטיחותית מצד אחד וללא סכנת רטיבות מצד שני. הדבר החשוב ביתר למניעת רטיבות הוא כמובן תקינות מערכת האינסטלציה, אך גם לנושא האוורור יש חשיבות. מקלחות הסובלות מחוסר אוורור עדיף שיתקינו ונטה אשר תעזור בתנועת האוויר במקלחת ותמנע הצטברות של רטיבות ועובש.

מיד בתום השיפוצים תוכלו להתחיל תהליך צביעת דירה בחיפה, בסופו הקבלן יסיים את עבודת השיפוץ ואתם תוכלו ליהנות מבית חדש ומשופר.

לקבל שירות שיפוצים מקצועי ואמין פנו כעת לשקד שיפוצים – עבודות שיפוצים ואחזקה

מבזקיםלכל המבזקים