בעלת הכלב שלחה מסרון עם תמונתו ברגעיו האחרונים – מבלי לדעת שהוא גוסס - 0404
+
בעלת הכלב שלחה מסרון עם תמונתו ברגעיו האחרונים – מבלי לדעת שהוא גוסס ויקיפדיה

בעלת הכלב שלחה מסרון עם תמונתו ברגעיו האחרונים – מבלי לדעת שהוא גוסס

בעלת כלב שנפטר על שולחן התספורת פנתה לעוה"ד סיון זבולון-נוה, אשר שוקדת בימים אלה על הגשת תביעה נזיקית נגד בעלת המספרה. על פי גרסת בעלת הכלב, במסגרת התספורת שהוענקה לכלב נהגה הספרית בכלב בצורה אגרסיבית ביותר, הכריעה אותו ארצה באמצעות שמיכה, מנעה מבעלת הכלב להאכילו ולהרגיעו, ואף הוציאה אותה מהחדר – בטענה שהיא מלחיצה את הכלב ומפריעה לה במלאכתה.

לדברי בעלת הכלב, משהותר לה להיכנס לחדר בשנית, היא ראתה את כלבה כשהוא רתום ברתמות הגבהה, בעוד פיו חסום במחסום פה – למרות שלדבריה, כלבה מעולם לא נחסם בעבר. היא צילמה את המראה הקשה ושלחה את התמונה לאמה בווטסאפ, מבלי לדעת שבאותם רגעים כלבה האהוב מפרפר בין חיים למוות.

לדברי בעלת הכלב, משגילתה הספרית כי הכלב אינו מגיב, היא שחררה בבהילות את הרתמות, והכלב צנח על משטח התספורת כשלשונו הכחולה בין שפתיו. הספרית הזעיקה וטרינר שקבע את מותו של הכלב. למראה הכלב המת התעלפה בעלת הכלב. בעקבות המקרה, הגישה בעלת הכלב תלונה במשטרה נגד הספרית, ופרסמה פוסט המגולל את פרטי האירוע בקבוצת פייסבוק סגורה וזאת מבלי לציין את שם המספרה ואת שם הספרית.

הספרית לא נותרה חייבת, והגישה תביעת דיבה על סך 120 אלף ש"ח נגד בעלת הכלב בטענה כי הכלב מת על שולחן התספורת מדום לב. תביעת הדיבה מתנהלת בימים אלה בביהמ"ש השלום בירושלים. את בעלת הכלב מייצגים בתביעת הדיבה עורכי הדין סיון זבולון-נוה ורון לוינטל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com