רשות שדות התעופה תפעיל מודל "מחירון מופחת" לנסיעת מוניות מנתב"ג מקומת הקרקע - 0404
+
רשות שדות התעופה תפעיל מודל "מחירון מופחת" לנסיעת מוניות מנתב"ג מקומת הקרקע זוהר עזר

רשות שדות התעופה תפעיל מודל "מחירון מופחת" לנסיעת מוניות מנתב"ג מקומת הקרקע

שיטת תפעול השדה הפתוח לכלל המונית המיוחדות מנמל התעופה בן גוריון תמשיך ותפעל בנתב"ג בשני מסלולים מרכזיים: החל מיום שני ה – 12.6 בצהרי היום תפעיל רשות שדות התעופה מודל "מחירון מופחת" לנסיעת מוניות מנתב"ג מקומת הקרקע.

במסגרת מודל ההפעלה של ה"מחירון המופחת" תוכל כל מונית הרשומה כחוק בישראל לאסוף נוסעים מנתב"ג וכפי שהונהג החל מסוף מאי. במטרה להוזיל לצרכן את מחיר הנסיעה במונית רשות שדות התעופה תפטור את נהגי המוניות אשר ינהיגו הנחה של 12%, ותקפיא גם את התשלום בסך 5.00 ₪ הקבוע בצו הפיקוח (מחירי נסיעה במונית) התשע"ז – 2016 , (זאת, בנוסף על פטור מדמי ההרשאה בסך של 5.80 ₪ ) ותאפשר לנהגים לגלגל את ההנחה לציבור .

נהגי המוניות אשר יוזילו את המחיר לנוסעים ב 12% מהמחירון ל 70 היעדים המפורסמים בצו הפיקוח של משרד יוכלו לאסוף את הנוסעים הנכנסים לארץ ממפלס היציאה מאולם מקבלי הפנים (מפלס G ) ובכך לקבל קדימות באיסוף הנוסעים בנתב"ג.

מחיר הנסיעה הכולל הנחה של 12% ממחיר המחירון יוצע לנוסע טרם הנסיעה מאחר ומונה המוניות המורשות בישראל מכוילות על מחיר המחירון.
מוניות אשר מבקשות לגבות את המחיר הקבוע בצו הפיקוח (מחירי נסיעה במונית) התשע"ז 2016, תורשנה לאסוף את הנוסעים בקומת הביניים (מפלס 2 המיועד לתחבורה ציבורית) וזאת לאחר רישום ותשלום חמישה שקלים (הכלולים במחירון צו הפיקוח).

הסדר זה יהיה בתוקף עד לפרסום המכרז וכניסת זכיין חדש לנתב"ג.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com