סיכום חדשות השבת - 0404
+
סיכום חדשות השבת תיעוד מבצעי מד"א

סיכום חדשות השבת

האלוף יואב פולי מרדכי הגיב אמש להודעת אונר"א על חשיפת מנהרת טרור העוברת תחת שני בתי ספר של הארגון ברצועת עזה וכתב בעמוד הפייסבוק שבניהולו כי "ברור כשמש כי העולם הערבי כולו הבין שארגון הטרור חמאס הוא זה שהורס את רצועת עזה ומחסל כל סיכוי של עתיד טוב לעזתים. אולי הגיעה העת שיבינו זאת תושבי הרצועה בעצמם". מוקדם יותר הודיעה אונר"א כי בכוונתה "לאטום את המנהרה באופן מיידי", לאחר שלדבריה "למנהרה אין נקודות כניסה או יציאה בשטח בתי הספר והיא אינה קשורה באופן כלשהו לפעילות הארגון".

לוחם אש נפגע בצהריים באורח קל עד בינוני במהלך שריפה שפרצה בעליית גג של בית פרטי ברחוב טשרניחובסקי בקריית אונו.

שני גברים כבני 50 ו-30 טבעו הערב למוות בחוף גלי גיל שבנהריה.

תיעוד מבצעי מד"א

תיעוד מבצעי מד"א

צעיר כבן 19 טבע הבוקר למוות בחוף הקשתות באשדוד.

תיעוד מבצעי מד"א

תיעוד מבצעי מד"א

גבר כבן 30 נהרג אמש מפגיעת רכב ברחוב שלושת בני חרוד בבאר שבע. כתבת חדשות 0404, נועה מגיד, מוסרת כי עם קבלת הדיווח על האירוע במשטרת ישראל, שודרו פרטי הרכב לכלל הניידות בתחומי המחוז הדרומי, הוקמו מחסומי אזעקה והחלו סריקות של ניידות סיור ובילוש לאיתור נהג הרכב הנמלט. חוקר תאונות דרכים וחוקרים נוספים הגיעו לזירה לגביית עדויות ואיסוף ממצאים. המשטרה הקימה צוות חקירות מיוחד וממשיכה בחיפושים ובחקירה אינטנסיבית במישור הגלוי והסמוי לאיתור הנהג הנמלט.

צעיר כבן 24 נפצע בצהריים באורח קשה, לאחר שנדקר ברחוב דרך יצחק מודעי, סמוך למעין עין לבן, בירושלים. כתב חדשות 0404, איציק וייס, מוסר כי שוטרים שהוזעקו למקום עצרו חשוד במעשה שאירע על רקע פלילי.

תיעוד מבצעי מד"א

תיעוד מבצעי מד"א

הולך רגל כבן 68 נפצע הערב באורח בינוני, לאחר שנפגע מרכב ברחוב בר כוכבא באשקלון. כתב חדשות 0404, ירון ליפשיץ, מוסר כי בתאונה נפצעו שני נוסעי הרכב באורח קל.

ילד כבן ארבע נפצע אמש באורח בינוני, לאחר שנפגע מרכב ברחוב בעלי התוספות בבאר שבע.

לוחמי אש פעלו סמוך לכניסת השבת בשריפה שפרצה בדירה בקומה השישית מתוך 19 במגדלי "הים התיכון" שבאור יהודה. כתב חדשות 0404, ירון ליפשיץ, מוסר כי האירוע הסתיים ללא נפגעים.

שני חיילים אמריקנים נהרגו ושניים נוספים נפצעו בפיגוע ירי שביצע חייל מצבא אפגניסטן בסמוך לגבול עם פקיסטן.

התחזית: מחר, יום ראשון, תחול התקררות קלה ברחבי ארצנו, בשני התחממות ובשלישי שוב ירדו מעט הטמפרטורות. לקראת סוף השבוע תתכן עליה משמעותית במעלות החום ויעשה חם מהרגיל לעונה.

מערכת חדשות 0404 השיקה אפליקציות משודרגות. לא ניתן לקבל חדשות באפליקציות הישנות ויש לעדכנן או להורידן מחדש בחנויות אפסטור וגוגל פליי. ניתן לסמן באפליקציות אפשרות לקבלה או השתקה של התראות.

נתקלתם באירוע חשוב ואתם רוצים לדווח עליו? שלחו הודעה פרטית למספר הסלולרי של חדשות 0404: 054-3070000. (ניתן לשלוח אלינו הודעת וואטסאפ או הודעת סמס). מערכת חדשות 0404 אינה מפעילה קבוצת וואטסאפ. (נא לא לפנות בעניין קבוצת וואטסאפ).

את סיכום חדשות השבת ערך מקסים לנגו.

שבוע טוב ובשורות טובות,
מערכת חדשות 0404