מדוע משטרת ישראל מסתירה מהציבור מידע על ניסיון רצח בפיגוע אבנים שאירע הבוקר? - 0404
+
מדוע משטרת ישראל מסתירה מהציבור מידע על ניסיון רצח בפיגוע אבנים שאירע הבוקר?

מדוע משטרת ישראל מסתירה מהציבור מידע על ניסיון רצח בפיגוע אבנים שאירע הבוקר?

הבוקר, תקפו ערבים אוטובוס בקו 25 בעת שחלף באזור צומת עוזי נרקיס בירושלים. שמשת האוטובוס נופצה (כפי שניתן לראות בתמונות) ובאורח נס הפיגוע לא הסתיים עם פצועים. הערבים ניסו לרצוח יהודים, כפי שהם מנסים מידי יום ברחבי ארצנו, בעשרות פיגועי אבנים ותבערה, שמן על הכביש לגרימת תאונות, גלגול צמיגים בוערים למרכז הכביש, בקבוקי תבערה לעבר בתים מאוכלסים, הצתות חורש ועוד ועוד.

רכב נוסף ניזוק הבוקר בפיגוע אבנים שאירע בקרבת אזור התעשייה בקריית ארבע ורק לפני זמן קצר ערבי שדד רכב של יהודייה סמוך לקרני שומרון ונמלט עמו לכיוון קלקיליה. את יום האתמול סגרנו עם לא פחות מ… 21 פיגועי אבנים ותבערה – פצוע קל, נפגעי חרדה ונזקים לכלי רכב.

על כל אלה לא שמעתם מילה. מדיניות דוברת משטרת ישראל, מירב לפידות, אינה ברורה. מדוע המשטרה בוחרת להסתיר פיגועים וזאת בזמן שהיא בחרה הבוקר דווקא לשלוח הודעה לתקשורת עם תמונות של כלי רכב שצמיגיהם נוקבו וכתובת "תג מחיר" בבית צפאפא? מדוע דוברות משטרת ישראל – זו שהגב' לפידות קובעת את מדיניותה, גורמת ל"פייק ניוז" בעת שהיא מעלימה מהציבור את האמת ומבליטה דווקא אירוע בודד, שנראה כמו מעשה יהודי (לכו תדעו) לעומת 23 פיגועים שביצעו ערבים רק אתמול ועוד כמה רק מהבוקר? מדוע המשטרה לא מדווחת לכם מידי יום מה קורה כאן?

משטרת ישראל לא רק מעלימה אירועים שהציבור חייב לדעת עליהם, היא גם גורמת להסתה כלפי יהודים. מי שמדווח רק על מעשה בודד פעם בתקופה (ארבעה יוחסו ליהודים בחודש האחרון) לעומת כמעט אפס דיווחים על מאות פיגועים שמבצעים ערבים מידי חודש, גורם למעשה למצג שווא, כאילו היהודים הם אלה הפוגעים בערבים.

על זה אפילו חקירה לא פתחו. פשע השנאה בכרמי צור

ביטחון כרמי צור

ביטחון כרמי צור

ראוי שהגב' לפידות תצא ממשרדה ותטייל קצת בעיר העתיקה בירושלים. ראוי שהיא תשב לאיזה ערב קצר עם משפחות יהודיות ותשמע צרחות של ילדים קטנים לאחר שבקבוק תבערה פוגע בביתם, לאחר שזיקוק יתעופף לעברם ולאחר שאבן גדולה תנחת בסמוך או שתפגע באחד מבני המשפחה. ראוי שהיא תטייל ברחבי הארץ (טייבה לדוגמא) ותגלה מאות! כתובות נאצה נגד יהודים. כתובות "היטלר צדק", כתובות "דאעש", צלבי קרס רבים ועוד ועוד. ראוי שהיא תלמד את המציאות ותראה איך השחיתו ערבים והרסו אנדרטאות לזכר חללי צה"ל, איך הם פגעו והרסו מצבות וגלעד לזכר נרצחים בפיגועים.

בשישה בפברואר 2016 – היום (שישי) לפני שנה וארבעה חודשים, חדרו ערבים מחלחול לבית כנסת בכרמי צור. הם אספו ספרי קודש במערום והעלו אותם באש. כולם הבטיחו לטפל. גם המשטרה. אבל עד היום, חודשים רבים אחרי פשע השנאה המטורף הזה, אפילו חקירה לא נפתחה!

כן, כך פועלת משטרת ישראל – פשוט לא מספרת לכם את האמת!

המשטרה בחרה להעלים את הפיגוע הזה מהציבור. הבוקר בקו 25 בירושלים

0404

0404