אורביט משיקה מערכת אנטנת עקיבה עצמאית ראשונה מסוגה - 0404
+
אורביט משיקה מערכת אנטנת עקיבה עצמאית ראשונה מסוגה איאן טיק

אורביט משיקה מערכת אנטנת עקיבה עצמאית ראשונה מסוגה

אורביט טכנולוג'יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, מודיעה היום על השקת המערכת אנטנת עקיבה עצמאית. ה- ADL של אורביט כוללת יחידת מיקום מוגבה מעל אזימוט עם בקר עקיבה מובנה, אנטנה מתכווננת ויחידת קישור נתונים. שילוב רכיבי המערכת מאפשר את הקטנת הגודל, המשקל וצריכת האנרגיה של המוצר, בנוסף לאופטימיזציה עבור תחנות קרקע ניידות. היתרונות של ה- ADL של אורביט:

בקר בתוך יחידת המיקום, המחובר בעזרת כבל רשת יחיד. 28V DC, במקום AC, המונע בעיות בטיחות. טבעת החלקה המארחת 70 מעגלים חשמליים בו זמנית (כפול מהמודל הקודם) דופלקס מלא, לעקיבה מלאה וליכולות בקרה. אלגוריתמי עקיבה מתקדמים, מותאם לסטנדרטMIL עבור 810F (מכני/סביבתי) ו- 461F (הפרעות אלקטרו מגנטיות). מערכת שלמה – הכוללת אנטנה כיוונית בתדר C – הבנויה על בסיס מוגבה או טריפוד (בשעת חירום).

"מערכת ה- Aero Data Link שלנו היא מערכת אנטנת עקיבה עצמאית הראשונה מסוגה", ציין איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט. "בעזרתה, אנו מספקים מענה לעליה בדרישה למערכות עקיבה ובקרה אחר מטרות אוויריות".

צפו במערכת ה- Aero Data Link, במערכות עקיבה מדויקת נוספות ובמערכות ניהול שמע במטוסים – בדוכן מספר 9010 של אורביט, בתערוכת ISDEF 2017 בתל-אביב בתאריכים 6-8 ביוני, 2017.

אודות אורביט: אורביט מערכות תקשורת בע"מ מתמקדת בתקשורת מבוססת מעקב מדויק בתחומי תקשורת הלוויין, הטלמטריה והחישה מרחוק, ומספקת פתרון חדשני לניהול שמע אווירי. עם האישורים הנדרשים מצד סוכניות הגנה, ממשל ועסקים, אנו מספקים פתרונות turnkey מותאמים אישית בים, ביבשה ובאוויר. השילוב הייחודי של אורביט בין עיצוב חכם, אמינות גבוהה וניסיון מוכח בשטח מאפשרים לנו לענות לצרכיו של כל לקוח.