שוטר בגן הילדים - 0404
+
שוטר בגן הילדים אורט פסגות

שוטר בגן הילדים

לאחרונה השיק בית הספר "אורט פסגות" יוזמה מבורכת תחת השם "ונשמרתם לנפשותיכם" שתיאבק בקטל בדרכים אליה גייסו כבר את ראש העיר אלי ברדה והכוחות של הרשות המקומית, נציגי כוחות הביטחון וההצלה וביניהם משטרת ישראל, מד"א, 'איחוד והצלה', עמותת "אור ירוק" וכן מתנדבים. מטרת היוזמה להגביר את המודעות לנושא לאורך שנת הלימודים, לעלות אותו לסדר היום, קיום אירועים בבית הספר ובקהילה וגיוס שותפים נוספים.

במסגרת הפרויקט יצאו נאמני בטיחות מבית הספר יחד עם רכזת המעורבות סתיו עמר ומפקד השיטור הקהילתי במגדל העמק רס"ב שרון מוסקוביץ' להסברה בגן הילדים ״אתרוג״ שבעיר על מנת להעלות את המודעות לזהירות בדרכים. יחד הפעילו את התלמידים הרכים באמצעות ערכת הזהירות בדרכים שכללה הסברים על חשיבות חגורת הבטיחות ברכב, חבישת קסדה בעת רכיבה על אופניים וכלים על גלגלים וכן חצייה בטוחה באמצעות מעבר חצייה תוך מתן הסבר כי נהגים לא תמיד רואים את הילדים בשל גובהם.

בסיום הפעילות, כל אחד מילדי הגן קיבל ערכת מידע של זהירות בדרכים, שאותה הכינו תלמידי בית הספר כדי שיוכלו ללמוד ולשנן את החוקים שלמדו במהלך המפגש. מנהלת בית הספר, רבקה אלימלך, הודתה מוסקוביץ על שיתוף הפעולה בקיום המפגשים החשובים לתלמידים הצעירים.

אורט פסגות