מחירי הקייטנות בנשר – הזולים ביותר בצפון - 0404
+
מחירי הקייטנות בנשר – הזולים ביותר בצפון מור קיסר

מחירי הקייטנות בנשר – הזולים ביותר בצפון

 

עיריית נשר ממשיכה להשקיע בחינוך ולדאוג לרווחתם של ההורים והתלמידים גם בימי הקיץ החמים. נשר לוקחת חלק בתוכנית "בית הספר של החופש הגדול", ובנוסף מציעה באמצעות רשת המתנ"סים המקומית מגוון רחב של קייטנות עבור ילדי בתי הספר והגנים במחירים הנמוכים ביותר שקיימים באזור הצפון. "קייטנת ילדי הגנים" שתפעל במהלך כל חודש יולי, תעלה רק 840 ש"ח, לחודש מלא.

מנהל רשת המתנ"סים בנשר, ווינו טרפה, מסר כי ההרשמה לקייטנות הקיץ של רשת המתנ"סים תיפתח השבוע, ביום חמישי ה-8.6.17 ותתאפשר עד ה-25.6.17. ההרשמה לקייטנות תתבצע במזכירות היכל התרבות, בשלוחות השונות של רשת המתנ"סים בעיר, וכן באמצעות אתר האינטרנט של רשת המתנ"סים נשר.

בהתאם למדיניות שמובילים ראש העיר, אבי בינמו והנהלת העירייה, מדי חודש חוסכות כל המשפחות הצעירות בנשר "משכנתא שנייה". זאת ע"י סבסוד מחירי הצהרונים בבתי הספר ובגני הילדים. מחירי הצהרונים בנשר הם הנמוכים ביותר בישראל – זו כבר השנה השלישית ברציפות. "כמו בצהרונים, כך גם בקייטנות – תושבי נשר יקבלו יותר וישלמו פחות. יחד, דואגות העירייה ורשת המתנ"סים נשר, לרווחת המשפחות הצעירות. בהתאם להנחייתו של ראש העיר, אנו מעניקים גם השנה מענה איכותי ואמיתי לצרכיהם של הילדים בחופשת הקיץ ומקלים על הנטל של ההורים", אמר השבוע יו"ר דירקטוריון רשת המתנ"סים  נשר, חגי טנדלר.

"קייטנות ילדי הגנים" יפעלו לאורך כל חודש יולי, חודש מלא, עד השעה 14:00 במחיר של 840 ש"ח. תוספת צהרון לילד בגן תעלה רק 420 ש"ח. סה"כ כולל צהרון: 1,260 ש"ח בלבד. המחיר הכי זול בכל אזור הצפון. גם את תכנית "בית הספר של החופש הגדול" נשר לוקחת צעד אחד קדימה, במטרה לאפשר להורים להמשיך בעבודתם ובשגרת יומם. הקייטנות בבתי הספר, כיתות א'-ג', בין התאריכים 2-20 ביולי (3 שבועות) יעלו 300 ש"ח בלבד. צהרון יהיה בתוספת של 340 ש"ח. תוספת עבור שבוע נוסף בחודש יולי תתאפשר במחיר של 350 ש"ח לבוקר ולצהרון עוד 160 ש"ח.

הקייטנות לכיתות ד'-ה' יפעלו במהלך שלושת השבועות הראשונים של יולי, מחירן יהיה: 950 ש"ח, ותוספת לצהרון תהיה: 500 ש"ח לתקופה האמורה. סה"כ כולל צהרון: רק 1,450 שקל – המחיר הכי זול בכל אזור הצפון. גם השנה הוחלט להרחיב את הקייטנות גם לחודש אוגוסט, שירות ייחודי שקיים רק בחלק מהישובים בארץ. "קייטנת אוגוסט" לילדי הגן ובית הספר תהיה במחיר של 990 ₪ ותתקיים בשבועיים הראשונים של חודש אוגוסט.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו, אמר: "נשר טובה למשפחות הצעירות. עיריית נשר גאה לקחת את תוכנית 'בית הספר של החופש הגדול' צעד אחד קדימה, ולאפשר להורים להמשיך בעבודתם ובשגרת יומם גם בימי החופש הגדול. כמו שידענו לאורך השנה להציע צהרונים במחירים הנמוכים ביותר בישראל, כך גם בחודשי הקיץ, הקייטנות שאנו מציעים באמצעות רשת המתנ"סים נותנות מענה איכותי ואמיתי לצרכיהם של הילדים בחופשת הקיץ, מקלות על הנטל של ההורים וחוסכות להם מאות שקלים נוספים. עיריית נשר, היא עירייה איתנה ומשגשגת, שבה התושב הוא במרכז, העירייה הפועלת ותפעל תמיד לחינוך טוב יותר ולאיכות חיים, לרווחת המשפחות הצעירות בעיר".