רוב הציבור תומך בהחלטת השרה רגב שלא לממן הצגות עם מיצגי עירום - 0404
+
רוב הציבור תומך בהחלטת השרה רגב שלא לממן הצגות עם מיצגי עירום שלמה מור

רוב הציבור תומך בהחלטת השרה רגב שלא לממן הצגות עם מיצגי עירום

 
סערת המכתב ששלחה שרת התרבות, מירי רגב, למנכ"ל פסטיבל ישראל בערב חג שבועות בו כתבה כי אין בכוונתה לממן אותו מכיוון שהוא כולל בחלקו מופעי עירום טרם נרגעה ונראה שרבים בציבור הישראלי דווקא תומכים במהלך.
 
גולשים רבים הגיבו לשאלת חדשות 0404 בפייסבוק 0404 וציינו כי הם מגבים את החלטת שרת התרבות. "החלטה מצוינת ואמיצה", כתבה למשל בתגובתה יעל גבאי.
 
מיכל קר כתבה "מוצדק בהחלט! שדברים כאלו יממן מי שבעד תרבות כזו! זה לא חינוכי, אז למה כספים ציבוריים צריכים לממן דברים כאלה?". טל אסרף הוסיפה שלא "כל דבר צריך לאפשר בשם האומנות" ואילו משה אזולאי המליץ לשחקנים שערום "יעשו בבית, בסלון".
 
צחי ברקן הפנה אצבע מאשימה לארגוני הנשים שלא מונעות את המופעים וכתב "כל אלה שיודעות להתנפל על דוגמניות ועל טקסי מלכות יופי בטענה של מסחור נשים, איפה הן עכשיו מה קרה זו אומנות? פתאום אתן סותמות את הפה, למה?".
 
"לא מבין איך עירום הופך לאומנות?", שאל איציק בן גיגי, וענת לוי הקצינה כשכתבה "אם מממנים את המופעים האלה בשם האומנות, אז גם סטרפטיז יכול להיחשב אומנות ויש לממן גם את המועדונים שמעלים את המופעים הללו".
 
תגובות רבות נוספות ניתן להמשיך ולקרוא בעמוד הפייסבוק של חדשות 0404 ומה בנוגע למימון? ימים יגידו האם מכתבה של השרה רגב יהפוך גם למעשים בפועל.