טבריה אירחה בסוף השבוע האחרון הפנינג שמח עם אלפי מבקרים - 0404
+
טבריה אירחה בסוף השבוע האחרון הפנינג שמח עם אלפי מבקרים דוברות עיריית טבריה

טבריה אירחה בסוף השבוע האחרון הפנינג שמח עם אלפי מבקרים

ראש העיר טבריה רון קובי, הוביל בסוף השבוע האחרון בבוקר יום חמישי מבצע עירוני מוצלח בטיילת אלון שמטרתו המוצהרת היא יצירת סדר ציבורי חדש בטיילת.

בשעות הבוקר המוקדמות התייצבו בטיילת ראש העיר, מנכ"ל העירייה, מנכ"ל החברה הכלכלית,  עובדי עיירה רבים בעיקר מאגף השפ"ע, עובדי חברת הקבלן רג"א, ובעלי תפקידים נוספים בעירייה, לצד משאיות, מנופים, טרקטורים ומכולות משא. עוד קודם ליציאת המבצע לפועל, ערך ראש העיר סיור מקיף בטיילת יחד עם מנהלי אגפים ומחלקות בעירייה ועם נציגות של בעלי תפקידים שונים ממשטרת טבריה, ע"מ למפות את המפגעים ואזורי הפעילות במבצע.

במסגרת המבצע הוסרו מפגעי בטיחות רבים, ברזלים בולטים, סככות מיותרות ואלתורי חשמל רבים שהיו סביב דוכני הסוחרים באזור הטיילת. מטרת המבצע בראש ובראשונה הגברת נושא הבטיחות למבקרים הרבים הפוקדים את הטיילת, פתיחת המרחב הציבור והקניית מראה אחיד של כלל הדוכנים בטיילת.

בתוך כך, גם בסוף השבוע האחרון נהרו למעלה מ-20,000 איש במצטבר לטיילת להשתתף באירועים השונים שהחלו עוד ביום שישי בצהריים עם טברנה יוונית ברחבת מסעדת הרמיטאג', קבלת שבת בפאב הצ'וקו בר ובמסעדת באזל שנפתחו לראשונה העונה גם במהלך השבת, הפנינג שלג מהחרמון שפוזר בשני מוקדים.

קובי: "המטרה שלנו הינה ליצור סדר ואחידות במראה של הטיילת, לא נתפשר כהוא זה על נושא הבטיחות, המהלך נועד לטובתם של הסוחרים ולטובת ההנעה וההגדלה של היקפי המסחר בטיילת. אנו נמשיך להחזיר את טבריה עיר הכנרת, לימיה הטובים, ונהפוך את טבריה לבירת הבילויים של הצפון".